PDA

Zobacz pełną wersję : Elektryka szyb



Rafaelo
27-12-06, 18:16
Witam.Mam problem i pytanie za razek kupiłem elektryke szyb do mojej hondy Civic eg3 od innej civici i niemam wiazki ktora niby powinna byc przy drzwiach zeby wpiąć sie z wiazka od szyb :( I tu moje pytanie.Czym sie róznia te wiazki od siebie (chodzi mi o ta w samochodzie ) czy sa one w całosci czy mozna sie jakos podpiac pod ktróraś wolna kostke?? czy trzeba poprostu wymieniac cała wiazke główną ? czy poprostu bedzie łatwiej podjechac do elektryka zeby je podłaczył Prosze o pomoc Pozdro

[ Dodano: Sro 27 Gru, 2006 ]
Dobra juz sie dowiedziałem co i jak Pozdrawiam

polololo21
29-12-06, 22:52
witam robiłem moge ci pomóc
ja kupiłem całe wiązki od angola i przełożyłem cała wiązke z tego co wiem to do kośći w drzwiach dochodzą wszystkie przwody do zasilania lusterek i szyb różni sie sama wiązka w drzwiac lepiej zmienić całą bo mniej roboty starą wyrzucić kupić na szrocie z pełna elektryką wpiąć w kostki i po bólu
ale jak chcesz przerobić istniejąća wiązke to ci moge podesłac schemat dostałem na forum ( przy okazji wielkie dzięki ) i pwiedzieć co i jak
a i nie zapomni o przekazniku w skrzynce pod kierownicą bo nie zadziała a mi troche zajęlo zanim doszedłem ze to brak przekażnika i jesli kupiłes podnośniki do angola to musisz przełożyć prawy silnik do lewej prowadnicy i na odwrót