PDA

Zobacz pełną wersję : Co sądzicie o firmie Chojnacki Motor System, i wersji GT ??



SEDZONG
15-04-05, 21:04
Witam !!

Mam silnik 1,6 w moim Civ'e , i tak zastanawiam się nad takim ewentualnym wzmocnieniem mojego silniczka w granicach dla niego bezpiecznych..Jest tam nawet wykres z hamowni identycznego silnika jak mój, co mnie dodakowo przekonuje do skorzystanie z usług tej firmy...Ale czy faktycznie firma ta robi wszytko tak profesjonalnie jak to opisuje??..prosze o wasze opiniie ewntualnych klientow...bądz kogoś kto słyszał o produkcjach Chojackiego, forum juz przeszukalem i nie bardzo znalazlem posty odnosnie tego tematu...zalaczam link do stronki z opisem tej "wersji GT" w dziale testy jest tam wykres zhamowanego silnika..
http://www.chojnacki.com.pl/wersja_GT.php

[ Dodano: Pią 15 Kwi 2005 21:07 ]
sorry zapomnialem dodać że jest to silnik d16v1...

Furious
15-04-05, 21:23
Chojnacki jest dobry ale drogi.... takie mody wykonuje wiekszosc firm zajmujacych sie tuningiem mechaniczym i sa troche tansze, a chyba wszyscy robia to samo.

SEDZONG
15-04-05, 21:29
..pewnie i tak , ale nie chce oszczędzać na swoim samochodzie, wolel zapłacić więcej za profesjonalnie zrobioną robotę , niżeli wozić się z awanturami do "pana stasia" że mi tłoki przez maske wyleciały... :P ..chociaż wiem że nie jest regułą żę drożej znaczy lepiej..stąd pytanie o kogoś kto tam robił autko...

PAT
15-04-05, 22:03
chojnacki ja jestem na nie ciagle ktos poprawia po nim robote a w dodatku drogo sie ceni!!! naprawde szczerze odradzam!!

SEDZONG
15-04-05, 22:21
Dzieki PAT.. to w takim razie jakie inne zakłady robiące to samo polecacie ?? ..PAT: w twoim opisie widze Tomaracing...zajmują się tym ? :roll:

Peter
15-04-05, 22:59
Chojnacki to jest super do Fiatów 125/165P CC, SC i Polonezów. Ostatnio się zabrał za 200SX i po miesiącu się poddał :)

PAT
15-04-05, 23:22
Tomaracing zajmuje sie bo wlasnie oni robia moj samochod!! POLECAM!! kontakt na ich stronie masz podany (adres i numery tel) zadzwon pogadaj albo pojedz jutro ja tam jestem od 11.30 :)

Toms
16-04-05, 00:34
ja sie zgadzam z Patem, moj dobry przyjaciel zrobil sobie wprawdzie w CCS wersje GT specjalnie gnal z Kato do Wawy i po okolo 5tys robil remont calkowity silnika. JA BYM SIE NIE ZDECYDOWAL.

lukiasz
16-04-05, 00:42
jak nei chcesz oszczedzac na aucie zrob to np w wielkiej brytani lub kup gotowa z usa czy japoni :wink:

PAT
16-04-05, 00:42
dokladnie oni byli 1 na rynku i nadal robia po staremu, zero innowacji, pracy tworczej, nie rozwijaja sie za to autka jak najbardziej :(

juniorohw
16-04-05, 02:41
No i pojechane po Chojnackim :D :P

PAT
16-04-05, 02:44
ale prawda szczera :)

Adam R.
16-04-05, 12:29
Chojnacki zamalo siedzi w internecie i zostal w tyle hehe....

Banzai
16-04-05, 15:18
Omijaj pedała szerokim łukiem, zaporożca bym mu nie oddał. Skontaktuj się z AMB w Piasecznie, bo patenty na robienie głowic mają absolutnie mistrzowskie.

Saxo Rulez
17-04-05, 16:46
A co takiego dobrego robi AMB? Bo kiedyś tam zaglądałem swego czasu i nawet zakupiłem tam tłumik.. ale jakoś tak bez przekonania podchodze. Zabardzo Panowie nie potrafili doradzić...

przemir
17-04-05, 16:50
Skontaktuj się z AMB w Piasecznie, bo patenty na robienie głowic mają absolutnie mistrzowskie.

nie blaznuj prosze Cie to ta sama liga co Chojnacki

PAT
17-04-05, 18:00
wlasnie :) hehe jak chcecie zobaczyc dobrze zrobiona glowice to zapraszam do mnie na pokaz mojej jest idealnie zrobiona :)

rem36
17-04-05, 18:08
a gdzie ten pokaz organizujesz, chetnie bym zobaczyl...

Banzai
17-04-05, 21:12
Skontaktuj się z AMB w Piasecznie, bo patenty na robienie głowic mają absolutnie mistrzowskie.

nie blaznuj prosze Cie to ta sama liga co Chojnacki

Ty to sie tak ostatnio dopierdalasz do mnie sportowo czy w jakims konkretnym celu? Bo w****iający jesteś już zdziebko...

lukiasz
17-04-05, 21:29
Skontaktuj się z AMB w Piasecznie, bo patenty na robienie głowic mają absolutnie mistrzowskie.

nie blaznuj prosze Cie to ta sama liga co Chojnacki

Ty to sie tak ostatnio dopierdalasz do mnie sportowo czy w jakims konkretnym celu? Bo w****iający jesteś już zdziebko...

marudzita :D

PAT
18-04-05, 00:54
pokaz w warsztacie oczywiscie jak ktos chce..dlugo trwaly prace na nia ale efekt jest spoko, Tomaracing robilo obrobke GT :) a krasnobrodzka osiowania i jakies takies roznosci :) jestem zadowolony a ceny ok wiec gitara gra :) :P

SEDZONG
18-04-05, 01:42
PAT'a furkę warto zobaczyć....tam rodzi się potwór uliczny:twisted: ...heh..kiedy jazda próbna ????!!! ..jak będzie śmigać tak jak się na to zapowiada , to chyba wiem gdzie pojade na obróbke głowicy 8) pozdr !!

PAT
18-04-05, 01:47
dziekuje :D

Tomo
18-04-05, 09:23
I tak zaden dobry tuner nie robi sam glowice wyciorem tylko oddaje na profesjonalna obrobke... Jak ktos mi powie ze dobrze robi wyciorem to mu powiem :lol:

grr
18-04-05, 18:28
Chojnacki to jest super do Fiatów 125/165P CC, SC i Polonezów. Ostatnio się zabrał za 200SX i po miesiącu się poddał :)


Wczoraj rozmawialem z kumplem, ktory niedawno odebral od Chojnackiego auto.
Powiedzial dokladnie to samo. Tez mialem sie wybrac do Chojnackiego, ale teraz to bede go omijal.
grr

driven22
25-07-05, 10:42
Witam, czesałem forum i znalazłem temat Chojnackiego i nie moge się powstrzymać żeby dopisac coś od siebie. Jeszcze nie tak dawno miałem Peugeot 206 XS i postanowiłem oddać gościowi do modyfikacji. (oddałem auto do niego, gdyż uszczelka pod głowica mi się walneła i zaczęła puszczać olej do chłodnicy i miałem zmienić pasek rorządu, olej itp).Efekt był następujący. Nie zmierzył osiągów auta przed modyfikacją ani po modyfikacji (nawet pie... nym stoperm, nie wspominając o hamowni) Powiedział że autko teraz "chyba lepiej jeździ". Po wyjechaniu z jego pseudo firmy okazało się ze auto jest "zmulone" w zakresie 2500 - 3500 obrotów -efekt jakby paliwa mu brakowało - w efekcie zwykła 206 bez modyfikacji bez większych problemów mnie objechała, a prędkośc maksymalna spadła mi ze 190 na trochę powyżej 160. Wróciłem z powrotem do gościa i mówie co jest grane- on na to że średnio ma czas i żeby w innym terminie wpaść. Podjechałem kilka dni później to powiedział, że coś innego się spieprzyło- widzi że auto chodzi w sumie gorzej niż przed ale to trzeba "pewnie" powymienaić pare rzeczy (zaczłął od tego że chyba sonda padła, potem, że pewnie wtryskiwacze, potem że przepustnica itd) Ten pajac powiedział żebym sobie to powymieniał -oczywiście na własny koszt !! Czegoś takie to w życiu nie widziałem - a ta jego gwarancja na piśmie co niby daje po modyfikacji - oczywiście jest, ale na podstawie paragonu :) który zresztą po 2 miechach wyblakł całkowicie. Tak oto wygląda profesjonalizm w wydaniu Jacka Chojnackiego. Niesety do dnia sprzedaży auta nie udało się całkowicie usunąć następstwa jego rzeźbienia w silniku- mimo to że sprawdziłem cały osprzęt silnika- wszystko! Omijać gościa z daleka- niech się dalej bawi maluchami i polonezami- bo co do reszty to nie ma gość zielonego pojęcia- a za podejście do klienta to powinien w miche dostać, bo aż się pięść zaciskała. Pozdrawiam