PDA

Zobacz pełną wersję : turbinki...



dudix83
24-12-06, 17:57
Witam,
jako ze w wakacje znowu wyjezdzam do USA zarobic pare zielonych to nosze sie z zamiarem zakupu "czegos" fajnego do hanki ( d16z6 ) - to cos to zestaw turbo tylko ze podejzewam ze te zestawy po 500 dolcow to pewnie jakis badziew z chin i nie oplaca sie tego wogole kupowac bo i tak pewnie duzego przyrostu mocy to nie da no i w dodatku z***** sie po krotki czasie. Prosze upewnijcie mnie ze sie myle albo i nie :)

Jako ze niektorzy forumowicze maja w swoich hankach takie cudenka to prosze doradzcie mi jaki zestaw z ebaya wybrac, moze konkretna nazwa turbinki, a najlepiej prosze o linki i wtedy juz sie zorientuje. :)

No i jeszcze jedno - jaka jest srednia roznica w cenie takiego zestawu w polsce a w USA no i jaki jest koszt montazu ?

Pati
24-12-06, 19:59
kup zestaw greddy. kosztuje z 1500 dolarów.

Qukie
25-12-06, 11:46
Lub Edelbrock'a

mighty
25-12-06, 12:49
albo samemu złóż zestaw. wyjdzie taniej.

dudix83
25-12-06, 13:49
albo samemu złóż zestaw. wyjdzie taniej.

no dobra skoro taniej to spoko tylko jesli chodzi o jakiekolwiek zestawy turbo czy nawet osobne czesci to jestem totalnie zielony. Wiem jedynie ze musi byc: turbinka, nowy kolektor wylotowy, intercooler, w piguly rurek i rureczek....
pewnie jeszcze sie znajdzie mnostwo rzeczy ale o nich juz nie mam pojecia.....

Moze napiszesz mi jakas konkretna nazwe turbinki, za ile taki intercooler mozna dostac, do tego jakies oprzyzadowanie itp. Co prawda wyjazd dopiero w czerwcu ale ja juz wole teraz wiedziec a nie na ostatnia chwilke wszystko

mighty
25-12-06, 15:40
wszystko zależy od tego, ile sam jesteś w stanie zrobić. Ale najlepiej zacząć od teorii, przynajmniej mniej wiecej bedziesz wiedzial o co chodzi i nikt ci łatwo nie sprzeda jakiejś wkręty ;)

kubazak
25-12-06, 21:37
wez jeszcze pod uwage cło

dudix83
26-12-06, 11:34
wez jeszcze pod uwage cło


chyba zartujesz :)
albo to bedzie wysylka bezposrednio do domu albo przewioze w walizkach :)
Od 4 lat jezdze do USA i za kazdym razem mialem w bagazu podrecznym po 6 aparatow cyfrowych i na ramieniu laptopa i jakos nic :)

Chociaz ten zestaw bedzie wiekszy ale i tak sobie pewnie poradze :)

[ Dodano: Wto 26 Gru, 2006 ]
mozecie mi podac moze jakies oznaczenia turbin ktore mozna zastosowac w Civicu ?

PS. do Mighty,
troche poczytale i ogolnie instalacja wydaje sie niezbyt skomplikowana - jesli chodzi o takie podstawowe turbodoladowanie. Mozesz mi jeszcze napisac co miales na mysli piszac
wszystko zależy od tego, ile sam jesteś w stanie zrobić. ?
Czy chodzi Ci o samodzielny montaz ?