PDA

Zobacz pełną wersję : wskazówki w zegarach problem z ponownym zamontowaniem



dudek83
21-12-06, 18:05
nie wiem czy dobrze zrobiłem,czy to juz po zabiegu,ale przy wymianie tarcz w zegarach eg4(d15b2) zdjąłem wsazówki z tarcz i po ponownym zamontowaniu nie działają jak potrzeba i wogóle jakos dziwnie sie zachowóją(na 3 biegu 170km/h-nieżle co??? :shock: )ale pomijając żarty,czy jest ktoś ktoś miał podobny problem lub wie i jak należy porawnie zamontowac nieszczęsne wskazówki na swoje miejsca,zeby wskazywały jak należy? :(

cifek wawa
21-12-06, 18:22
jak juz zdjoles wskazowki to mozesz wymienic zegary bo te juz sie do niczgo nie nadaja

AndMal100
21-12-06, 18:23
porawnie zamontowac nieszczęsne wskazówki na swoje miejsca,zeby wskazywały jak należy?


kupic nowe...:-(

cifek wawa
21-12-06, 18:25
no niestety ...polecam od razu zmienic na te z d15b2 z obrotomierzem..tez sie do tego przymierzam ale narazie nie mam czasu szukac...jakby ktos mial takowe prosze o kontakt ...:)

dudek83
21-12-06, 18:43
właśnie te były od d15b2 i tego sie spodziewałem z tym,że nic na ten temat nigdzie nie wyszukałem zaczym zrobiłem ten bład(k...wa białych tarcz mi sie zachciało na święta :x )no trudno na błedach człowiek sie uczy.
Wesołych Świąt życze!

[ Dodano: Czw 21 Gru, 2006 ]
a tak przy okazji to sprzedam na częsci owe zegary-biale tarcze(z allegro)za pół ceny 29zł

Frydzio
21-12-06, 19:24
wali sie tylko predkosciomierz? czy jeszcze inne?

Lcfr
21-12-06, 19:43
tego sie spodziewałem z tym,że nic na ten temat nigdzie nie wyszukałem zaczym zrobiłem ten bład(k...wa białych tarcz mi sie zachciało na święta :x )no trudno na błedach człowiek sie uczy.


trzeba było uwaznie szukac-znalazłbys info, za nie ma sensu zdejmowac wskazówek.....
teraz to kicha...
mozesz sie "ratowac"-szukaj tutaj: http://www.altech.com.pl/wbt/index1.htm
Wombat cos opisywał kiedys, ze cos mu sie udało "uratowac"
albo szukaj postów Wombata na http://www.hondapl.org/forum/ dotyczacych zagarów...

dudek83
22-12-06, 09:08
wali sie tylko predkosciomierz? czy jeszcze inne?wszystko sie wali,wszystkie wskazówki albo pokazują cuda albo wogóle nie reagują

MTI
22-12-06, 18:20
a ja sciagnalem wskazowki ipomownie zalozylem i teraz wskazuja dosc poprawnie :)

krugger
19-08-08, 14:35
Witam odgrzeje temat bo nie widze sensu zakladania nowego. Otoz zachcialo mi sie bialych tarcz........... no i jak zdejmowalem wskazowke od predkosciomierza to wyszla wskazowka z ta cala igielka/oska ktora wchodzi w cewke, wlozylem to jakos zeby bylo rowno ale dupa albo nie chodzi w ogole albo vchodzi jak zagarek (przeskakuje zamiast plynnie isc w gore) reszty nie ruszam bo sie boje ;p da rade cos poradzic czy tylko nowe zegary ? :(

fazer1985
19-08-08, 15:03
Gdzieś byl manual jak to zrobic ale opieralo sie to na tym samym co zrobiles (wlozenie spowrotem tego czpienia) powiem jedno jak wyjmiesz to razem z ta szpilka to nie ma szns zeby to dobrze dzialalo... u mnie wyszlo to tak jak u ciebie i kupilem caly jeden wskaznik z demontazu ;]

tomcyk
28-04-09, 20:23
jak kupowac to z vti :)

ziomal007
28-04-09, 23:27
Z ciekawości , to jak zakłada się tarcze indiglo ?
Bez ściągania wskazówek ? Znam kilka osób , którym po takiej operacji wszystko działa.

Bezsens ....

WaSSIL
28-04-09, 23:40
tak bez ściągania
tarcza nachodzi na oryginalną i ją przykrywa więc nawet nie ma potrzeby ściągania starych tarcz ani wskazówek

djj4ck
29-04-09, 12:27
Mistrzu. jest szansa odratowania !!!

Weź zdejmij wzkazówke jeszcze raz. potem jak juz odczekasz chwile to załóż wskazówkę (tak jakby wskazówka wskazywała godziny)na pozycji "za piętnaście ósma". przerabiałem swoje zegray i bawiłem się troche z tym i wiem ze tak powinno być ustawione. Pozdro

a jak wyjąłeś ze szpilką to musisz ze spokojem tak długo zsadzać aż trafisz tam w miejsce gdzie powinna byc usytuowana. mi to zajelo ok. 2 H. aha - i jak bedzie Ci się zacinala w jakimś tam zakresie obrotów to weż okręć w prawo o jeden obrót wskazówkę. wszystko powinno smigać :) Pozdrawiam.

Xray
29-04-09, 17:17
Z ciekawości , to jak zakłada się tarcze indiglo ?
Bez ściągania wskazówek ? Znam kilka osób , którym po takiej operacji wszystko działa.

Bezsens ....

Da się bez większego problemu :)...tarcze indiglo można lekko wygiąć i wsunąć delikatnie pod wskazówki. Na pewno jest to lepsze rozwiązanie od ich ściągania.

Tu masz link jak to się robi: http://www.altech.com.pl/wbt/poradnik/ind_prywo.html