PDA

Zobacz pełną wersję : Czy mieliscie problemy z podlaczeniem radia??



wilkuSSJ2
20-12-06, 22:16
Mam Civa 5d 1996r. Kupilem radio podloczylem wszystko pieknie dziala. Ale nie chce wejsc do konca!!!! Co robic zeby wlazlo??

[ Dodano: Sro 20 Gru, 2006 ]
Troche glupio mi o takie rzeczy pytac ale mnie juz z tym cholera bierze!!
:evil:

fugazi
20-12-06, 22:17
popraw kable, wetknij je głebiej

wilkuSSJ2
20-12-06, 22:21
probowalem ale gdzie je wepchnac moze jakies zdjecia pokazecie :(

webi
20-12-06, 22:29
ja mam V gen ale tez miale ten problem tym bardziej jak idzie cincze czeba si troche nameczyc ja mam schowane pod radio tam mialem kawalek dziury

fugazi
20-12-06, 22:32
kable wcisnąlem na maksa do tyłu , ustawiłem je tak, żeby przy wciskaniu radia sie niezagięły i wcisnąłem, może jeszcze jak będziesz dochodził do końca :) to unieś lekko do góry tył radia.
Troche zdartego naskórka ale powinno sie udać.

tomiek
20-12-06, 23:43
Możesz też zdemontować konsolę środkową i prawą ręka wpychając radio do kieszeni, układać lewą ręką kable od "dupy strony" czyli od dołu ;) Potem montujesz z powrotem konsolę i gra muzyka. U mnie poskutkowało...

Raveland
21-12-06, 06:40
w 6 gen to samo
slowem porazka

seawater
21-12-06, 08:43
Ja mialem to samo w 5genie, cincha mi sie zapieraly o kieszen, wiec wyciąlem całkiem blache w tyle kieszeni zostawiajac tylko ten fragment ktorym kiesze jest przykrecana. Teraz wchodzi bez problemu.
Pozdrawiam

kokosz77
21-12-06, 08:52
Tez mialem ten sam problem V gen. Po jakichs 2 godzinach i 200 probach radio i kable ulozyly sie jak nalezy. :mrgreen:

wilkuSSJ2
21-12-06, 09:22
a mozna tam w srodku jakas dziure wywiercic i wsadzic te kable??

Furious
21-12-06, 09:28
wszystko mozna ;]

wilkuSSJ2
21-12-06, 09:30
Możesz też zdemontować konsolę środkową
a jak sie zdejmuje ta konsole środkową???

seawater
21-12-06, 09:48
O demontazu "troche" :lol: jest TU (http://www.civicklub.pl/fi/viewtopic.php?t=22303&highlight=wymiana+pod+wietlenia). Oczywiscie demontaz tylko dolnych klamotow spod radia, tak zeby wsunac tam rękę, chociaż wydaje mi sie, że troche za dużo roboty z tym jak na instalację radiową. Chyba lepiej pomęczyć sie - do skutku - z kieszenią.
pozdrawiam

wlodekp
21-12-06, 09:59
Ja sobie poradziłam inaczej. Od strony schowka, przez szczelinę, wprowadziłem mniej wiecej metrowy odcinek zwykłego przewodu, grubszego, przywiązałem złącza od radia do niego i wsuwjąc radio ciągnąłem (z wyczuciem ) za ten przewód. Weszło jak po masełku :wink:

Taz
22-12-06, 11:40
heh tez mialem ten problem w moim civicu V gen....ale w koncu weszlo. Przy moim radiu przeszkadzaly kable od niego ktore blokowaly radio bo zajmowaly duzo miejsca w kieszeni od niego a jak chcialem wsadzic je w jakas dziure to przy wsówaniu radia ciagle wypadaly do tej kieszeni ktora chyba w calosci powinna byc zajeta przez radio i nie wchodzilo do konca. Po kilku godz prob kable wreszcie ulozyly sie tak jak trzeba. Sprawdz czy tobie tez kable nie zajmuja za za duzo miejsca w kieszeni od radia....

Lechuuu
23-12-06, 00:09
he he... a ja musiałem troszke na szlifierce zeszlifowac górna krawedz radiatora od koncówki mocy, bo ni cholery nie chciało wejsc, cały dzien nad tym siedziałem... radio tak ciasno zamontowane ze po najwiekszych dziurach nie przerywa :D