PDA

Zobacz pełną wersję : Demontaż foteli oraz tylniej kanapy w 3d



makes
19-12-06, 15:10
Znalazłem tylko opis jak zdemontowac siedziska w sendanach :/ moze mi ktos powiedziec jak to zrobic albo odesłac mnie do jakiegos zrodła ??

cifek wawa
19-12-06, 23:23
w hatchbacku wystarczy podniesc mocno tylna kanape do gory o jakies 5 centymetrow i wyciagnac poprostu ja do przodu.....

bidz
20-12-06, 18:05
w hatchbacku wystarczy podniesc mocno tylna kanape do gory o jakies 5 centymetrow i wyciagnac poprostu ja do przodu.....
eeeeee, chyba nie-e

śruba jest- na klucz 12 jeśli dobrze pamiętam.
złożyć i wyciągnąć oparcia- potem odkręcić, podnieść kanape do góry i potem do przodu.

( tak jest u mnie- moze w innych 3d byc inaczej- nie wiem, nie orientuje się-zarobiony jestem)


źródło: H.R.Etzold "sam naprawiam honda civic".pdf 8) :D

GrzechuLSi
20-12-06, 19:28
bylo juz o tym, z tego co pamietam nawet ze zdjeciami jak co sie robi, uzyj opcji szukaj bo opitola wasc moscia ;)

biedrzyk7
20-12-06, 19:51
siedzisko tylnej kanapy można na chama pociągnąć od strony oparcia a później widać druty mocujące je do podłogi i jakoś to wychodzi...ja nie miałem z tym najmniejszego problemu
a oparcie tylnej kanapy trzeba złożyć po wyciągnięciu siedziska i wtedy odkręcić śruby tak jak pisze bidz

clientR
20-12-06, 21:28
w hatchbacku wystarczy podniesc mocno tylna kanape do gory o jakies 5 centymetrow i wyciagnac poprostu ja do przodu.....
eeeeee, chyba nie-e

śruba jest- na klucz 12 jeśli dobrze pamiętam.
złożyć i wyciągnąć oparcia- potem odkręcić, podnieść kanape do góry i potem do przodu.

( tak jest u mnie- moze w innych 3d byc inaczej- nie wiem, nie orientuje się-zarobiony jestem)


źródło: H.R.Etzold "sam naprawiam honda civic".pdf 8) :D

Dokładnie tak jak pisze bidz.

cifek wawa
20-12-06, 21:44
ok ok....zle przeczutalem....myslalem ze chodzi tylko o siedzisko :P

Furious
21-12-06, 10:49
Przednie fotele są przykręcone na 4 śruby które są widoczne... tu chyba dużej filozofi nie ma...
Jesli chodzi o tylnią kanape to: pochylasz lekko oparcia, po bokach oparć z prawej i lewej strony przy boczkach są włożone plastikowe klipsy które musisz wyciągnąć (np kombinerkami). Wtedy obie czesci oparcia lekko chodzą na boki i można je wyciągnąć. Zostaje Ci samo siedzisko które jest przykrecone na jedną srubę mniej wiecej po środku i tyle.

GrzechuLSi
22-12-06, 15:30
http://www.dagg3r.republika.pl/fotele.htm

ma tu linka ziom i sie nawet dowiesz jak obicie zdjac

makes
22-12-06, 22:55
wielkie dzieki :D

majchas
21-12-07, 00:23
zeby nie zasmiecac to napisze jaki mam problem. Otoz w mojej hondzie (92 rok HB) w tylnej kanapie nierowno wystawaly te 'galeczki' do rozkladania oparcia...wiec wykrecilem ten ktory byl wyzej (nie dalo rady juz dokrecic i chcialem sprawdzic co jest nie tak) no i mam problem, bo drut z gwintem na ktory wkreca sie ta galecze sie urwal (nie widac go w ogole w tej dziurce) no i teraz nie moge zlozyc jednej strony oparcia i jest kicha... mial ktos moze jzu taki problem? zamiaruje sie z wyciagnieciem tego oparcia ale jak to zrobic skoro nie moge go odhaczyc sie znaczy zlozyc??

z gory dzieki za pomoc