PDA

Zobacz pełną wersję : Felgi pare pytan



Dominik_bb
14-04-05, 23:08
Witam własnie kupiłem felgi do swojego cifa 4*100/ 15"ej6 ET49 srednica otworu cetrującego to 56,7mm no i tu jest moje pytanie czy bedzie wymagany pierscien centrujący :?: :?: bo jak wiadomo cify mają 56mm czy jednak nie bedzie potrzebny bo róznica w srednicy to tylko 0,7 mm wiec moze bedzie miescił sie w tolerancji (czy wogóle jest jakas tolerancja (pytam bo nie mam rozeznania w tych sprawach :wink:

rem36
15-04-05, 00:18
roznica 0,7mm nie miesci sie w jakiej kolwiek klasie tolerancji, nawet maszyny rolnicze maja wyzsze dokladnosci.... Pierscienia o takiej grubosci nikt chyba nie wykona, co najwyzej mozesz go stoczyc troche i zrobic drubszy pierscien... Nie robiac nic mozesz miec bicie na kole.

LIO
15-04-05, 00:20
srednica dla Hondy to 56,1mm wiec rósznica o 0,6mm jakby co

ET to jest straszne ET49 a zalecane to 35-38, te koBa to chyba strasznie w nadkolach osadone sa.

Dominik_bb
15-04-05, 00:33
co do ET to własnie wyglada to normalnie sam byłem zdziwiony a jak by co to zawsze mozna dystanse załozyc

lukiasz
15-04-05, 00:39
Witam własnie kupiłem felgi do swojego cifa 4*100/ 15"ej6 ET49 srednica otworu cetrującego to 56,7mm no i tu jest moje pytanie czy bedzie wymagany pierscien centrujący :?: :?: bo jak wiadomo cify mają 56mm czy jednak nie bedzie potrzebny bo róznica w srednicy to tylko 0,7 mm wiec moze bedzie miescił sie w tolerancji (czy wogóle jest jakas tolerancja (pytam bo nie mam rozeznania w tych sprawach :wink:

a jakbys zlapal gume to umial bys zmienic kolo? raczej tak wiec najpierw zaloz sobie tamta jedna felge i zobaczysz jak jest i wtedy pytaj co dalej :wink:

pozdr.

dzierzans
15-04-05, 10:58
srednica otworu cetrującego to 56,7mm no i tu jest moje pytanie czy bedzie wymagany pierscien centrujący
Pierścień jest wymagany jak najbardziej. Ja u siebie mialem otwor w feldze 57,1mm roztoczylem do 60mm kupilem pierscienie i jest gitarrra :D