PDA

Zobacz pełną wersję : Zderzak z allegro



Kubuniek
14-11-10, 13:04
Jako, że planuję przez zimę kupić elementy karoserii, by na wiosnę/lato móc odremontować trochę Hondę to mam pytanie.
Czy zderzak taki jak na tej aukcji:
http://allegro.pl/zderzak-przedni-honda-civic-hb-coupe-92-95-nowy-i1300988051.html
zda egzamin? Czy nie będzie problemów ze spasowaniem?

Scorpio
14-11-10, 14:32
Powiem Ci że lepiej kupić używany oryginał. Miałem kiedyś taki jak podałeś w linku. Spasowanie było niespecjalne, w dodatku lakiernik mi spier****ł robotę i się łuszczył. Na szczęście (lub nieszczęście) miałem stłuczkę i kupiłem oryginał na szrocie. Idealnie leży :)

Nie zastanawiaj się, kup używkę, może kolor nawet Ci się trafi?

reaktor
14-11-10, 14:40
ja bym si en a twoim miejscu nie pier7olił z uzywanym orginałem
Raz że przepłacisz pewnie z 2 razy tyle co za zamiennik a i tak musisz go jeszcze pomalować , mała szansa ze bigdy nie był klejony
jedyna cena to faktycznie pewnie bedą szpary pod reflektorami

headone
14-11-10, 14:42
Nie bierz zamiennika, szukaj uzywki ORI w dobrym stanie.
Sam kupiłem zamiennik i nie dało rady go spasować, były szpary między lampami.
Bo zmianie na oryginał używkę problem zniknął :D

reaktor
14-11-10, 14:46
a jak odróżnić orginał od zamiennika?

piotrek88
14-11-10, 19:18
kolego orginal bedzie pewnie kosztowal ok 100-200 a zamiennik z allegro znajdziesz juz nawet od 70 zeta. sam taki kupilem i naprawde byl problem ze spasowaniem tak jak juz koledzy mowili. Problemem najwiekszym byly szpary pod lampami. Takze nie warto sie w tej kwestii szczypac z kasa bo jak kupisz zamiennik to bd to szpetnie wygladalo, lepiej dolozyc te pare groszy i byc zadowolonym ze swojego zakupu

no i oczywiscie cieszyc sie potem z wygladu swojej hani

Nemereth
14-11-10, 19:27
Od środka powinien mieć wybite oznaczenia Producenta i przedewszystkim w nich powinna być wybita data produkcji lub przeznaczenia.

Kubuniek
14-11-10, 19:38
A co powiecie o tym?
Kupowałem już reflektor, jako zamiennik. Był to TYC i sklep jest mi w sumie znany. No i już cena wyższa.
http://allegro.pl/honda-civic-92-95-hb-zderzak-przod-przedni-nowy-i1319510601.html

reaktor
14-11-10, 19:49
wszystko to raczej jedenj uj i beda szpary

dj-napster
15-11-10, 19:13
Nie bierz tego syfu!
ostatnio szukałem tylnego dla siebie i podjechałem do gościa, okazało się że ma właśnie zamiennik który był plastikowy i wyginał się jak tektura, lekkie puknięcie w dupę i samochód zgnieciony. Zderzak podróbka jest za miękki, mocniejszy kopniak i dziura.

kup oryginał i pomaluj albo szukaj w BDB stanie z kolorem twojej budy.

Muzyk-Grzes
15-11-10, 21:30
Ciekawe rzeczy piszecie ja mam taki zderzak z przodu i nie ma żadnego problemu ze spasowaniem ,ani też z pomalowaniem czy też z jego wytrzymałością, to że to nie oryginał i że lakiernik spierdo7ił sprawę z malowaniem to nie oznacza że jest gorszy. Kolega z klubu kupił oryginał Hondy i też miał problem ze spasowaniem więc nie ma reguły że zamiennik jest gorszy a na pewno jest tańszy niz oryginał używany.

reaktor
15-11-10, 21:51
powiedz mi kolego czy ten zderzakmiał otowry pod sruby dla fogów ?

Muzyk-Grzes
16-11-10, 06:11
To jest ten zderzak ,który jest w avatarze a więc jak widać fogi zamontowane ,założona jest również dokładka, której na focie nie ma ,ale wszystkie otwory montażowe jak i miejsca na śruby były jak w oryginale.