Zobacz pełn± wersję : Zawory??
Mam pewien problem. Jak jade zrzucam dajmy z 3 na 2 przy mniejszych obrotach w silniku lekko tak jakby klekocze. Mysle ze mog± byc to zawory co o tym my¶licie??
Podkrec silniczek na ktoryms biegu ostro pod czerwone i wsluchaj sie w prace silnika pod obciazeniem wtedy powinno byc slychac klekoczace zawory. No chyba ze sa rozregulowane bardzo to nawet na biegu jalowym na rozgrzanym silniku bylo by je slychac.
nie no na jałowym normalnie chodzi na niższych obrotach czasami klekocze. przewaznie jak z 3 daje na 2 i na 2 jest wtedy mniej obrotów nastepuje klekotanie
nie no na jałowym normalnie chodzi na niższych obrotach czasami klekocze. przewaznie jak z 3 daje na 2 i na 2 jest wtedy mniej obrotów nastepuje klekotanie
skoro redukujesz z 3 na 2 to teoretycznie powinienes miec wiecej obrotow... Rozumiem jesli zmienial bys z 2 (1700 rpm) na 3 (1100 rpm) przy malych obrotach to wtedy jak w kazdym silniku na bardzo niskich obrotach zaworki klepia i szarpie, ale to zalezy od obrotow.
no dobra ja nie mowie o 1100obrotów ale o 1800 gdzies jak zrzucam z 3 na 2
Powered by vBulletin® Version 4.2.2 Copyright © 2025 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.