PDA

Zobacz pełną wersję : Nawiew, wycieraczki problem



noface07
09-11-10, 12:16
A wiec tak mam dwa problemy:
1. Wycieraczki działają tylko w jednym z trzech trybów, czy to bedzie silniczek wycieraczek? Jesli tak to gdzie sie znajduje (jestem zielony jesli chodzi o to wiec bez glupich dogadywan).
2. Jak zalacze nawiew to slychac takie chocby cos tam strzelalo/pukalo/pierdzialo nie wiem jak to nazwac, w kazdym badz razie jest to denerwujace i mam wrazenie ze nawiew nie dmucha tak mocno jak powinien (chocby byl zapchany?), dodam ze raz jest to ciszej a raz glosniej.

Moje auto to civic V gen. Z gory dzieki wszystkim za pomoc :)

Tiga
09-11-10, 13:03
Ad 2. masz klime? Stawiam na zuzyty wentylator, u mnie tak bylo, terkotal. Sprobuj go uderzyc od spodu (znajduje sie pod nogami pasazera), jak dzwiek sie zmienia to znaczy ze czas na wymiane.

Skoti
09-11-10, 13:38
Nawiewy rozebrac. za schowkiem lubia się liście zbierać. wyczyść równeiż podszybie.
Co do wycieraczek to raczej obstawiam manetkę ale tego nie się dowiemy dopoki jej nie zmienisz

noface07
09-11-10, 14:26
No dokladnie cos pod nogami od pasazera trykota, a co do wycieraczek to powiem tak zanim zrobilem swapa bo wszystko chodzilo a teraz nie chodzi, dodam ze przy swpapie byla przerabiana wiazka (dorabiane jakies kable), czy to mzoe miec wplyw na to?

Skoti
09-11-10, 15:13
możliwe że coś została dupiato zrobione i teraz tak się dzieje.
nie znam dokładnego działania mechanizmu wycieraczek. poszukaj dokładnie na forum. coś mi się zdaję że problem z wycieraczkami już taki był. Co do tyrkotania to za schowkiem jest wiatrak(w obudowie) musisz go wyjac. troche gimnastyki bedzie. w nim zapewne jest multum liści

noface07
09-11-10, 15:40
Ok dzieki wielkie za pomoc :)