PDA

Zobacz pełną wersję : przewody paliwowe



janek
08-11-10, 19:02
witam czy nieorientuje sie ktos po ile sa przewody paliwowe do civic hb 94r.i czy sa zamienniki czy tylko orgina (podobno dosc drogi) gdzie ewentualnie móglbym kupic

WaSSIL
09-11-10, 01:47
używki ori w dobrym stanie chodzą w cenie 100pln

LechuLK
09-11-10, 04:32
Można też kupić miedziane sprzedawane na metry( zmierzyć ile potrzebujesz i powiedzieć im żeby zarobili końcówki)- nie są drogie tylko z montażem pewnie trochę jest zabawy.

janek
09-11-10, 20:31
a gdy bym tak zalozyj jakismocny gumowy wezyk a kon cowki zostawil stare spialto na cybanty:confused:

Saiti
09-11-10, 20:51
Nie. Nie oszczędzaj na tym. Primo - nie wytrzyma. Secundo - gumowy wężyk przy gorących przewodach hamulcowych? I płynąca w nich benzyna? Znajdź użytkownika nosek86 - kupowałem u niego hamulcowe. Za niecałe 100 zł mam nówki sztuki miedziane. Z wymianą trochę zabawy jest, ze 2 godziny się zeszło w dwóch chłopa. Ale teraz mam bezpiecznie i nie narzekam ;) Lepiej kupić dorabiane na metry z miedzi niż używki ze stali. Wiem co mówię, z doświadczenia. Szukaj użytkownika nosek86 Pozdro.

janek
09-11-10, 21:09
znalazlem firme ktora dorabia do kazdego samochodu miedziane w krakowie tylko niewiem jakie parametry maja byc niby facet jakies ma ale czy wszystkie civici z 94r.hb maja taka sama dlugosc i koncówki jakby ktos dal jakies namiary to bylbym wdzieczny

janek
11-11-10, 13:13
a moze ktos wie jaka jest sredica przewodu

a moze ktos wie jakie cisnienie jest w przewodach paliwowych bo znalazlem elastyczne w oplocie do 1 mpa (10 atm.)

janek
11-11-10, 19:47
:confused:

Nemereth
12-11-10, 19:38
Najlepiej byś zrobił dla swojej hani jakbyś założył Goodridge paliwowe :)

Firma głównie robi hamulcowe w oplocie ale paliwowe również mają ;)

janek
12-11-10, 20:36
juz mam kupione gates zbrojone przewody paliwowe doprowadzajacy 8 mm zwrotny 6mm o ile dobrze zmierzylem (jak ktos mógl by potwierdzic) i jutro zaloze dzis troche poruszalem i sie zaczelo teraz cieknie ciurkiem:mad:

janek
13-11-10, 13:31
zroboine byl to przewód zasilajacy a nie jak myslalem powrotny rurka byla metalowa a nie miedziana jak myslalem wycalem ok metra najbardziej skorodowanego kawalka i wstawilem gumowy waz paliwowy zbrojony spialem mocnym cybantem i smiga jak ta lala tam jest male ciosnienie ok.2,5bar a waz jest do 10 bar wiec nie powinno byc problemu mozna zamkac temat:)