PDA

Zobacz pełną wersję : problem z zakupem pompki paliwa d13b2



sebomen
05-11-10, 13:15
Jak w temacie mam drobny problem z zakupem nowej pompki paliwowej do mojej hani d13b2. Problem polega na tym, że sprzedawca wmawia mi iż są bodajże 2 rodzaje takich pomp jedna z dłuższą "dźwignią" (czy jak to nazwać) a jedna z krótszą. podałem mu że silnik 1,3 16v rok 92 gaźnikowiec... Widział wszystko i ma problem. Więc przybywam do was po poradę, bo już sam zaczynam przez to głupieć... :eek:

yautja
05-11-10, 15:41
Kup elektryczną. Pewnie będzie tańsza a same plusy.
Jeśli już chcesz koniecznie mechaniczną to po prosu kup używaną. Nowa kosztuje z 150 zł a używka maksymalnie 50. A działa tak samo - pompuje...

sebomen
06-11-10, 21:31
pomysł jak najbardziej trafny. Zatem zerknę za tą elektryczną...bo tak na samym lpg patrząc tylko na ilość przejechanych km (bo nie mam żadnych wskaźników co do ilości gazu w butli) to strach jechać jak już jest ponad 300km nakręcone. Dzięki za info

Skoti
07-11-10, 13:45
W d13b2 jest pompa paliwa mechaniczna umiejscowiona na bloku silnika. kupno elektrycznej na nic się zda bo elektryczna byla montowana w baku we wszystkich innych silnikach.
Urzywkę w dobrym stanie znajdziesz w dziale giałda za ok 50zł. Sam gdzieś nawet mam w piwnicy