PDA

Zobacz pełną wersję : poprzecinane paski ogrzewania tylnej szyby w coupe V gen.



cichy_
11-12-06, 10:00
witam. mam taki problemik że mi nie grzeje tyna szyba, czy da się to jakoś naprawić? wiem tyle że paski są poprzecinane. pomóżcie. kupiłem taki lakier przewodzący prąd ale ciężkosie nim robi itd nie wiem czy coś da. może napiszcie mi jak ją wyjąć? to w domu będzie łatwiej mi to zrobić.

BRNK
11-12-06, 11:24
uzyj opcji szukaj bo juz ktos kiedyś pisał na ten temat i dokładnie mu wyjaśnili co i jak

Piotrek Klag
11-12-06, 12:17
może napiszcie mi jak ją wyjąć? to w domu będzie łatwiej mi to zrobić.
z byka spadłeś chłopie ? - szybę sie wycina i to tam gdzie szyby wymieniaje - i rogia to profesjonaliści bo szyble stłuz to jest moment... - ty jakbys wyciął sam to mógłbyś od razu sobie zrobic kabrioleta to najwyżej...

A co do ogrzewania to poszukaj zanim zakłądac 100 tematów.

cichy_
12-12-06, 21:28
nie moge nigdzie znaleźć tego tematu co piszą o naprawie przerwanych lini ogrzewania tylnej szybki

Lcfr
13-12-06, 16:23
- kupic specjany klej do naprawy scieżek-przewodzacy pad
- odtłuscic szybe w miejscach przerwan(znadziesz je jak masz mocno zaparowana tylna szybe i właczysz ogrzewanie-zrobia sie punkty w miejscach przerwań)
- okleic tasma dokłdnie i równo miejsce klejenia (od góry i od dołu)
- nałozyc klej

kenny
14-12-06, 00:39
A jak podłączyć urwaną końcówkę gdzie się kostkę podłącza? próbowałem przylutować, ale nie działa :|

wlodekp
14-12-06, 07:03
- odtłuscic szybe w miejscach przerwan(znadziesz je jak masz mocno zaparowana tylna szybe i właczysz ogrzewanie-zrobia sie punkty w miejscach przerwań)

Noo... niezupełnie :wink:
Punktów nie będzie, za to nie grzejacy pasek nie osuszy szyby. Bedziesz wiedział, który pasek jest zepsuty. Miejsce przerwania trzeba znależć samemu.

pozdr.

Lcfr
14-12-06, 14:15
- odtłuscic szybe w miejscach przerwan(znadziesz je jak masz mocno zaparowana tylna szybe i właczysz ogrzewanie-zrobia sie punkty w miejscach przerwań)

Noo... niezupełnie :wink:
Punktów nie będzie, za to nie grzejacy pasek nie osuszy szyby. Bedziesz wiedział, który pasek jest zepsuty. Miejsce przerwania trzeba znależć samemu.

pozdr.

bedą... koła sie robią...

Chipsy2
14-12-06, 14:27
- odtłuscic szybe w miejscach przerwan(znadziesz je jak masz mocno zaparowana tylna szybe i właczysz ogrzewanie-zrobia sie punkty w miejscach przerwań)

Noo... niezupełnie :wink:
Punktów nie będzie, za to nie grzejacy pasek nie osuszy szyby. Bedziesz wiedział, który pasek jest zepsuty. Miejsce przerwania trzeba znależć samemu.

pozdr.

bedą... koła sie robią...

A czy to ważne ? Jednym się robią drugim nie. U mnie w HB V gen. się nie robią a przydało by się żeby się robiły bo mógłbym je szybciej namierzyć :/ Grzeje mi połowa i to prawie na przemian ;/

Konrad84
14-12-06, 15:47
Można skleić po całości, ale się będzie dłużej nagrzewać.

Lcfr
14-12-06, 21:31
A czy to ważne ? Jednym się robią drugim nie. U mnie w HB V gen. się nie robią a przydało by się żeby się robiły bo mógłbym je szybciej namierzyć :/ Grzeje mi połowa i to prawie na przemian ;/
włąsnie ważne dlatego, że szybciej mozna znakleźć przerwe...
włacz ogrzewanie tylnej szyby i "chuchaj" na te paski które nie grzeja... w miejscach przerw powinny byc kółka - chyba ze masz kilka przerwan obok siebie to nie bedzie widac...