PDA

Zobacz pełną wersję : Pomocy juz nie wiem co jej dolega :( D15B7



Damianpp
31-10-10, 08:40
wiec tak silnik pracuje tak jak by mu wypadaly zaplony... rozrzad jest ustawiony w 100% dobrze, wszystkie czujniki sa sprawne , wymieniona sonda nowy komp wszystkie czujniki w aparacie zaplonowym sa sprawne,komp nie pokazuje bledow
Raz jak wychylilem aparat zaplonowy poza skale tak ze juz nie ma jak go przykrecic chodzil ladnie rowno nie wypadaly i sie ladnie wkreceal itd... ale tak nie moze byc:(
Teraz mam ustawiony na maksa w prawa strone nieraz go szarpnie ale daje mu gazu do oporu i nieraz zlapie odciecie a czesciej jest tak ze na 5- 6 tys obr sie zacina nie chce sie krecic dalej tak jakby nie dawal paliwa albo dostawal za duzo... i ogolnie nie ma tej mocy co powinna byc... a wszystko teoretycznie jest sprawne.... POMOCY.

cvc d15
31-10-10, 09:59
rozbierz aparat i zobacz czy na wałku nie są luźne takie metalowe pierścienie które współpracują z czujnikami http://img507.imageshack.us/i/dsc02566o.jpg/
miałem luźny ten zaraz pod palcem rozdzielacza i też działy się dziwne rzeczy. nabiłem na nowo z paskiem cienkiej blachy i smigało jak trzeba.

Damianpp
01-11-10, 09:54
Dzieki za podpowiedz w tym tyg to sprawdze ale byl ogladany i niby nic mu nie jest... a jeszcze dodam ze gdy jest zimny na ssaniu chodzi to bardziej go telepie jak juz cieply to nie tak bardzo....

Muzyk-Grzes
01-11-10, 10:20
D15B7 w EG3 czy to kanadyjka czy robiłeś swap z coupe?

Damianpp
02-11-10, 13:22
byl swap silnik z coupe...

Muzyk-Grzes
02-11-10, 18:11
A po swapie dobrze jeździł i teraz problemy są?

Damianpp
02-11-10, 18:39
silnik premoncie nowe pierscienie uszczelniacze zawory panewki nowa sonda itd...