PDA

Zobacz pełną wersję : Drobna ale wkurzająca usterka( drzwi się nie otwierają od środka)



Hondziarz84
27-10-10, 12:23
Jak wejdę do samochodu to nie mogę wyjść... Odkręcałem klamkę wewnętrzną i tam jest taki drut. I czy tam nie powinna być taka mała podkładka plastikowa? Bo jej nie ma. Chyba przez to nie chcą mi się drzwi otwierać. I muszę opuścić szybę i z zewnątrz otwierać drzwi:) Gdzie ewentualnie można taką podkładkę dostać? Chyba że co innego może być powodem? Z góry dzięki za pomoc.

kanciaty6
27-10-10, 12:31
ten Twoj niby drut powinien byc wlasnie wkladany w taki bialy plastik i wciskany w klamke o ile sie nie myle ! poszukac gdzies na szrocie najlepiej , i to bedzie to pewnie bo wtedy gdy ciagniesz za klamke ten drut pewnie sie obsuwa jakos i nie ciagnie zamka by otworzyc on musi byc sztywny przy klamce dzieki temu plastikowi , tak mysle ze to tak dziala !

Dankan
27-10-10, 13:25
Też miałem taki problem u siebie i okazało się że ten plastik po prostu pękł i cięgno nie miało jak pracować.
Koszt nowego uchwytu w ASO to ok 9zł :)

Smori91
27-10-10, 14:37
U mnie awaryjnie trzyma sie to na taśmie bo też wyskakiwało.;)

zbikman
27-10-10, 18:17
U mnie awaryjnie trzyma sie to na taśmie bo też wyskakiwało.;)

Potwierdzam. Mialem to samo i taśma trzyma świetnie :) TIP - Tanio i Pewnie :)) Pozdro

Hondziarz84
27-10-10, 18:40
To spróbuje na taśmę:) A jak nie to postaram się ten biały plastik kupić. Dzięki za pomoc.

mickee
27-10-10, 20:52
Inny patent to rurka termokurczliwa na kińcówkę tego pręcika i wepchnąć na siłę w otwór. U mnie trzyma już kilka lat.

czara
28-10-10, 07:24
ja u siebie po prostu lekko zagiąłem ten drucik tak żeby nie wyskakiwał, trzyma już 3 lata a klamka chodzi bez zarzutu. Koszt - 0zł :)

SSS
28-10-10, 10:18
ja zrobilem dokladnie tak jak czara i tez się sprawdza :)

zbikman
28-10-10, 13:09
Czyli najlepsze rozwiazanie to:
Zagiać drucik, założyć na niego rurke termokurczliwą i zataśmować na koniec dla pewności :)

Hondziarz84
28-10-10, 14:20
Dzisiaj wieczorem powalczę z tym:) Bo już mnie denerwuje otwieranie drzwi od zewnątrz:)