PDA

Zobacz pełną wersję : problem - immobiliser?



Lukasz85
03-12-06, 11:46
jechalem ostatnio kupiona niedawno civic z 95 roku wersja hatchback i niestety zgasla mi... i nie chce sie od tego momentu odpalic. wydaje mi sie ze to wina immobilisera ktory niestety zgasl... i niestety samochod tez nic nie prazy. akumulator w porzadku, inne rzeczy tez wydaja sie ok. co mam teraz zrobic?

Piotrek Klag
03-12-06, 15:04
jechalem ostatnio kupiona niedawno civic z 95 roku wersja hatchback i niestety zgasla mi... i nie chce sie od tego momentu odpalic. wydaje mi sie ze to wina immobilisera ktory niestety zgasl... i niestety samochod tez nic nie prazy. akumulator w porzadku, inne rzeczy tez wydaja sie ok. co mam teraz zrobic?
u mnie jak immobilajzer nie jest rozbrojony to nie pali i cały czas śweci sie CHECK.

Jak jest u Ciebie?

p.s .dla dobrego elektryka rozpiecie immobilajzera to 5 minut tylko czy wartto bo probem może leżec zupełnie gdzie indziej. A immobilajzera trche szkoda. Zrób samodiagnostyke i sprawdź błedy - jak nic nie pokaże to isrka, acui inne hisotriew któych po przeszukani forum znajdziesz....

skolopendra
03-12-06, 20:00
u mnie od czasu do czasu jak przekręce kluczyk to mruga kontrolka immobilajzera cały czas na zielono..ale z reguły za drugim czy trzecim razem gaśnie ihania :wink: odpala