PDA

Zobacz pełną wersję : Co jest kurde... wszystko skacze..



Pienius
01-12-06, 21:30
Kurde wkurza mnie to i niepokoi... mianowicie.... wrzucam 1. wciskam pedal gazu puszczam sprzeglo i zamiast palic gume caly kokpit mi skacze.... i wszystko lata... brrr niemile uczucie... co to moze byc??? co musze wymienic... kokpit jest skrecony... ale jak ze wsteka sie rozpedzam i wrzucam 1. to normalnie pali laka... moze cos wiecie na ten temat??

Chipsy2
01-12-06, 21:49
Proponuje wymienić monitor bo domyślam się jest tak zamazany że nie widać na nim opcji "SZUKAJ" . Być może jest problem z amorkami. Ale wiem na pewno że było już o tym tyyyyysiące postów a przewinął mi się taki chyba w ciągu ostatniego tygodnia.

misiekbm
01-12-06, 21:51
ale jak ze wsteka sie rozpedzam i wrzucam 1. to normalnie pali laka

To może spróbuj odwortnie, najpierw rusz jakoś do przodu a później wbij wsteczny :lol: :lol: :lol: może Ci sie coś przestawi i bedzie wszystko okej :lol: :lol: :lol:

emg
01-12-06, 22:17
tłumik drgań sprzęgła poszedł się j.... - do wymiany sprzęgło

Pienius
01-12-06, 22:43
ale jak ze wsteka sie rozpedzam i wrzucam 1. to normalnie pali laka

To może spróbuj odwortnie, najpierw rusz jakoś do przodu a później wbij wsteczny :lol: :lol: :lol: może Ci sie coś przestawi i bedzie wszystko okej :lol: :lol: :lol:

haha ale smieszne wez ty sie przestaw.... nie krytykuj jak ci cos nie pasi...

[ Dodano: Pią 01 Gru, 2006 ]
dzieki emg ! Pozdro

Matey
01-12-06, 22:47
kokpit jest skrecony... ale jak ze wsteka sie rozpedzam i wrzucam 1. to normalnie pali laka... moze cos wiecie na ten temat??


skrecony w sensie jak? przekrecil sie ? skrecil w prawo ? kup se beemke czlowieku, albo golfa, a nie Honde tak katujesz...

Pienius
01-12-06, 22:50
kokpit jest skrecony... ale jak ze wsteka sie rozpedzam i wrzucam 1. to normalnie pali laka... moze cos wiecie na ten temat??


skrecony w sensie jak? przekrecil sie ? skrecil w prawo ? kup se beemke czlowieku, albo golfa, a nie Honde tak katujesz...

Honda mocne auto nie jedno potrafi przejsc :) a tak w ogole to bylo tylko jeden raz zwykle jezdze spokojnie ale czasami wiadomo :P

Matey
01-12-06, 22:52
Nie szkoda ci opon ? Sprzegla? na takie durnoty ? i jakbys potrafil czytac to ostatnio byl juz taki temat...

Pienius
01-12-06, 22:55
opony to juz powoli sliki sie robia na sezon 07 kupuje nowki takze wiesz... sprzeglo i tak mam do wymiany... a tak poza tym to szanuje auto ale czasami jak kazdy lubi poddusic swoje auto..

Chipsy2
01-12-06, 22:56
Nie szkoda ci opon ? Sprzegla? na takie durnoty ? i jakbys potrafil czytac to ostatnio byl juz taki temat...


HaHaHa
Po co czytać jak można zaśmiecać forum ? ;)

Pienius
01-12-06, 22:57
sorki ze zasmiecam prosze o moderatora zeby temat zostal zamkniety i przepraszam za klopot i utrudnienia.

Matey
01-12-06, 22:58
kazdy lubi poddusic swoje auto..


ja lubie czasami swoja dziewczyne poddusic... Jak kazdy... :570:

Dzida
01-12-06, 23:43
Spoko Matey, pisz w kazdym temacie o kupach na dachu :evil: