PDA

Zobacz pełn± wersję : Twin Loop w D14.



hellrider
11-10-10, 23:51
Jak w temacie, moglby mi ktos nagrac jak chodzi Twin w silniku d14 ?
I prosilbym o opis ukladu wydechowego jesli jest zmieniane cos poza koncowym tlumikiem. Ja obecnie mam serie z wywalonym katem i koncowy tlumik Walkera. Chodzi chyba ciszej niz seria hehe.......

Szukam czegos co zrobi mi dziwiek podobny do tego http://www.youtube.com/watch?v=R9mKlfLo6dc&NR=1 Pomijajac moment v-teca bo to przeciez oczywiste ;)

Bylbym bardzo wdzieczny jesli ktos by mial filmiki z twin loopem. Tylko na milosc Boska, nie stawiajcie kamery zaraz za tlumikiem... Najlepiej jak jedzie dobrze przyspieszajac.....

LechuLK
12-10-10, 17:25
Twin Loop z tego co wiem jest cichy czyli nie będzie chodził tak jak w tym filmiku. Jakiego¶ mugena musiałby¶ wsadzić aby dĽwięk był podobny.

Budziniak
12-10-10, 17:45
Rozejrzyj się za czym¶ takim co napisał Lechu. Lecz na dĽwięk wydechu wpływy w dużej mierze to jak jest on zbudowany od samego silnika a i na samym silniku skończywszy .

NOLAN
12-10-10, 18:28
Jak dla was twin jest cichy to ja wysiadam,u mnie zrobilo sie znosnie dopiero na 2 przelotowych plus twin a i tak drze jape od 4 tys w gore

hellrider
12-10-10, 23:14
Ja mam obecnie kolektor 4-2-1 potem jest imitacja Kata z allegro, srodkowy tlumik to oryginal z Civica i na koncu Walker..........
Sprawa wyglada smiesznie, wypadla mi dziurka w tlumiku wielkosci moze 4 mm.... i normalnie chodzi normalnie, ale powyzej wlasnie 4 ty¶ chodzi jak v-tec :D

Stawiajac sprawe glosnosci w swietle mojego myslenia to.... Do 4 ty¶ musi chodzic tak zeby sie zaden niebieski nie czepial.... a powyzej tych obrotow moze chodzic glosno jak chce.


PS> kolega chce mi opchnac takie cos... http://allegro.pl/wm-sport-a-la-mugen-honda-civic-opel-ford-opel-i1264400278.html co o tym mjyslicie ?

Rodman
13-10-10, 11:58
....kolega to Cię chyba nie lubi :p

hellrider
13-10-10, 15:50
Dlaczego ? Moze to zle ujalem. Tlumikami sie zamieni. Taki jak na aukcji w zamian za moj. A zamieniac sie chce przez to ze ja mam tlumik z wiaderkowa koncowka :)