PDA

Zobacz pełn± wersję : Tłumik końcowy z renault Clio do Hondy?



pawlak91
09-10-10, 09:40
Witam. W mojej Hani mam tłumik sportowy ulter. Chciałbym go zmienic na jaki¶ zwykły , cichszy gdyż wychodzę z założenia , że albo robic cały układ na sportowo albo zostawic seryjny (moje własne twierdzenie). Ja niestety nie mam $ na sportowy. Więc Kolega powiedział że jak dam mu mój tłumik(ma jakie¶ 2 lata) to da mi nowy oryginalny z renault Clio I. Więc pytam się was czy taki zabieg się opłaci czy muszę kupic dedykowany ? Czy w ogóle s± jakie¶ przeciwwskazania? Czekam na odpowiedĽ. POZDRAWIAM

Budziniak
09-10-10, 09:48
Kolega chce zrobić Ciebie w wała. Wystaw ten swój tłumik w dziale giełda a za to co dostaniesz kup nowy dedykowany do swojego samochodu.
ps. Wolał bym kupić za szrocie używany od cicica niż jak±¶ rzeĽbę robić na tłumiku od clio
http://allegro.pl/tlumik-koncowy-honda-civic-1-3-1-5-i-16v-hb-3d-i1229761971.html

Skoti
09-10-10, 10:02
dokładnie. za ultera dostaniesz troche kasy i kupisz nowiutki tłumik idealnie pasuj±cy a nie będziesz musiał się bawic w spawanie itd. co moze sie skonczyc np. brakiem mocy

pawlak91
09-10-10, 11:37
Dzięki wielkie chłopaki.
Zrobie tak jak mówicie.:)

michal_145
10-10-10, 21:37
Jakby Cię interesowało to mam do zamiany, mój dedykowany ma może z miesi±c, jest rachunek itp