PDA

Zobacz pełną wersję : Momenty dokręcania głowicy i części w bloku D15B7



M!R@S
04-10-10, 09:41
Witam.
Niewiem czy dobry dział i czy było, ale ja nieznalazłem lub przeoczyłem.
Potrzebuje PDF ze schematem silnika D15B7 z siłą w NM jak dokręcić głowice, korbowody itd. Pamiętam ile było u mnie w Dserii D16, ale chce to zrobić profesionalnie wiec prosiłbym o jakiś schemat lub kogoś kto robił już przy silniku ile dokręcał.
Remontuje cały silnik i tylko to mi brakuje bo wszystko już mam przygotowane do składania ;) Prosiłbym tutaj i na PW pisać Pozddro

Tompro
04-10-10, 09:48
Witam.
Niewiem czy dobry dział i czy było, ale ja nieznalazłem lub przeoczyłem.
Potrzebuje PDF ze schematem silnika D15B7 z siłą w NM jak dokręcić głowice, korbowody itd. Pamiętam ile było u mnie w Dserii D16, ale chce to zrobić profesionalnie wiec prosiłbym o jakiś schemat lub kogoś kto robił już przy silniku ile dokręcał.
Remontuje cały silnik i tylko to mi brakuje bo wszystko już mam przygotowane do składania ;) Prosiłbym tutaj i na PW pisać Pozddro

Jakbyś tak się wysilił i spojrzał troche wyżej na stronie gdzie założyłeś temat to już dawno byś miał manual.

Podpowiedź:
Przyklejony: Instrukcje, serwisówki - Honda Civic -->USDM

jawor735
17-10-11, 20:51
Jaki powinienem zrobic moment przy dokrecaniu glowicy ? Seria D14A7 ... w manualu znalazlem 67 Nm ale nie wiem czy to sie tyczy kazdego silnika. Rozlozone na 3 kroki 20, 49, 67 . Prosze o potwierdzenie zeby niczego nie zpsuc