PDA

Zobacz pełną wersję : Szybkie pytanie - szybka odpowiedź TYLKO NADWOZIE MA/MB/MC!



Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 [104]

Siny83
19-06-20, 13:18
Przerabiał ktoś temat swapa stabilizatora tył? Kupiłem stabilizator od diesla, średnica 18mm i nie mogę nigdzie znaleźć gum mocujących stabilizator. Katalogowe zamienniki do 5d mają średnice wew 15mm. Kupiłem poliuretany niby dedykowane do 5d o średnicy 18mm ale rozmiarowo są za małe i latają w obejmach. Podobno pasuje z IV gen lub crx z przodu na tył do angielki. Ma ktoś jakieś doświadczenia z takim tematem?

mam taki stab do angielki na sprzedaż, też walczyłem z gumami ze strongflexa przysłali mi luźne i na specjalne zamówienie załatwiałem wymianę na takie co pasują idealnie, oprucz tego mam stare seryjne takie troche wyklepane. Na olx zobacz

Radzyn
19-06-20, 15:02
EDIT: teraz już właściwy link

http://civicklub.pl/forum/showthread.php?236434-MB2-D14Z4-quot-Dziadkow%F3z-quot-by-Radzyn&p=2890729&viewfull=1#post2890729

Tu początek mojego wątku, brakuje mi jednej gumy i obejmy, reszta wyczyszczona i pomalowana, do tego wahacze z otworami na stabilizator. Nie będę montował, wiec miałem zamiar wystawić na sprzedaż, będziesz zainteresowany to pisz priv.

synthet
22-06-20, 15:20
Witam szanowne forum :)
może ktoś wie, czy zbiornik paliwa z MB1 (1.6 l) będzie pasował do MA8 (D14A2)?

JarkoCivic
22-06-20, 20:07
Witam szanowne forum :)
może ktoś wie, czy zbiornik paliwa z MB1 (1.6 l) będzie pasował do MA8 (D14A2)?

Pasuje, są te same zbiorniki.

adicivic16
05-10-20, 18:48
Cześć, wyjąłem silnik z ej9 sedana 98r oznaczenie d16w4 z głowicą y8, kupiłem angielke mb4 98 z d16b2 po panewie, zamienilem silniki ale wtyczka od silnika krokowego, od aparatu zapłonowego i jeszcze jedna wtyczka nie pasują, ktoś mnie może naprowadzić co mam z tym zrobić? tylko bez dogryzków :)

login
05-10-20, 21:32
Cześć, wyjąłem silnik z ej9 sedana 98r oznaczenie d16w4 z głowicą y8, kupiłem angielke mb4 98 z d16b2 po panewie, zamienilem silniki ale wtyczka od silnika krokowego, od aparatu zapłonowego i jeszcze jedna wtyczka nie pasują, ktoś mnie może naprowadzić co mam z tym zrobić? tylko bez dogryzków :)

http://civicklub.pl/forum/showthread.php?13-Przywitaj-si%EA-na-forum-Civic-Klub-Polska!/page727

JarkoCivic
07-10-20, 21:17
Cześć, wyjąłem silnik z ej9 sedana 98r oznaczenie d16w4 z głowicą y8, kupiłem angielke mb4 98 z d16b2 po panewie, zamienilem silniki ale wtyczka od silnika krokowego, od aparatu zapłonowego i jeszcze jedna wtyczka nie pasują, ktoś mnie może naprowadzić co mam z tym zrobić? tylko bez dogryzków :)

Pierwsze od czego powinieneś zacząć to się przywitać.
Druga sprawa B2 posiada uproszczony wtrysk (2 wtryski leją parami) Rzeźby w wiązce jest sporo, chociażby przejście na normalne sterowanie wtryskiem. Sporo swapów ogarnąłem, ostatnio nawet Guscioren'kowi pomagałem i chłopak doszedł co z czym ;-) Jeśli nie masz pojęcia o elektryce samochodowej - nie bierz się za to.

Rzulff
30-07-21, 06:33
Witam
Czy ktoś się orientuję czy fotele z Ma. MB mc pasują do ej6? Chodzi mi o mocowanie bo pewnie wysokość będzie inne?

login
30-07-21, 08:08
Witam
Czy ktoś się orientuję czy fotele z Ma. MB mc pasują do ej6? Chodzi mi o mocowanie bo pewnie wysokość będzie inne?

P&P mocowania nie pasują, bo to całkowicie inna buda. Pewnie rozstaw szyn też może być inny. No i stylistycznie to by była porażka.

Guscioren
30-07-21, 11:52
P&P mocowania nie pasują, bo to całkowicie inna buda. Pewnie rozstaw szyn też może być inny. No i stylistycznie to by była porażka.

No i ciekawe jak by ktoś wsiadał na tył auta :D

login
30-07-21, 15:11
No i ciekawe jak by ktoś wsiadał na tył auta :D

Może nikt nie wsiada.
Ja nie wpuszczam, bo to nie taxi, żeby siadać w drugim rzędzie.
:p

kondziuMB2
19-08-21, 17:39
Cześć mam pewien problem, mój civic z rana nie chce palić, zapala i od razu gasnie tak jakby odcina zapłon, czasami złapie za drugim, a czasami za 3-4, potem działa normalnie odpala za pierwszym,, czasami też nie, a najbardziej irytujace jest to, że auta gasnie w mieście podczas jazdy co to może być? Help nie chce jeszcze jechac Do Mechanikow. Dodam że sprawdzałem świece nie są zalane ale mają taki dziwny zapach niby paliwa, ale to chyba normalne. Myślę też nad aparatem zapłonowym lub pompa paliwa?

nero12
05-12-21, 15:29
Cześć czym podkleić tapicerkę od boczków drzwi?

login
05-12-21, 16:38
Cześć czym podkleić tapicerkę od boczków drzwi?

Klejem.
:p
Dla ułatwienia dodam, że tapicerskim.

Lucas.FK2
10-12-21, 11:50
Klejem.
:p
Dla ułatwienia dodam, że tapicerskim.

Ja to robiłem kiedyś z tubki takim polimerowym i wybaczał błędy :)

Mikickievitch
07-04-22, 13:32
Siema, nie za bardzo orientuje sie jak te forum działa dlatego pisze tutaj, potrzebuję błotnika lewego przedniego do anglika vi fastback, podeślecie link do jakiegoś zamiennika, czegokolwiek?

Mikickievitch
07-04-22, 19:45
Siema czy błotnik lewy przedni z civica 6 hatchback 3 drzwiowego normalnie będzie pasował do 5 drzwiowego liftbacka?

login
07-04-22, 20:36
Siema, nie za bardzo orientuje sie jak te forum działa dlatego pisze tutaj, potrzebuję błotnika lewego przedniego do anglika vi fastback, podeślecie link do jakiegoś zamiennika, czegokolwiek?

Nie fastback tylko liftback, to raz.
A jak się nie orientujesz to się lepiej zorientuj, bo długo tutaj miejsca nie zagrzejesz, to dwa.
I na początek może lektura regulaminu tego forum i "dzień dobry" w odpowiednim do tego miejscu, a nie pisanie postu pod postem, hę?


Siema czy błotnik lewy przedni z civica 6 hatchback 3 drzwiowego normalnie będzie pasował do 5 drzwiowego liftbacka?

A jakim cudem miałby pasować? Niewidomy z daleka zauważy że to dwa całkiem inne samochody i blacharsko i mechanicznie.

Mikickievitch
08-04-22, 09:01
Nie fastback tylko liftback, to raz.
A jak się nie orientujesz to się lepiej zorientuj, bo długo tutaj miejsca nie zagrzejesz, to dwa.
I na początek może lektura regulaminu tego forum i "dzień dobry" w odpowiednim do tego miejscu, a nie pisanie postu pod postem, hę?



A jakim cudem miałby pasować? Niewidomy z daleka zauważy że to dwa całkiem inne samochody i blacharsko i mechanicznie.

A z sedana podejdzie do liftbacka?

login
08-04-22, 09:21
A z sedana podejdzie do liftbacka?

Pomyśl, zamiast zadawać idiotyczne pytania.
Reszta j.w.
Albo akceptujesz i stosujesz zasady, które są takie same dla wszystkich użytkowników tego forum albo robisz bezpowrotny wypad.
Trzeci raz nie powtórzę.

Mikickievitch
08-04-22, 09:41
Pomyśl, zamiast zadawać idiotyczne pytania.
Reszta j.w.
Albo akceptujesz i stosujesz zasady, które są takie same dla wszystkich użytkowników tego forum albo robisz bezpowrotny wypad.
Trzeci raz nie powtórzę.

Zadaję idiotyczne pytania bo nie interesowałem sie nigdy motoryzacją, nie miałem na to czasu, nie musisz się tak unosić dumą ze względu na to że spędzałeś swój czas na czymś innym, fora polegają na tym, że bardziej doświadczeni ludzie pomagają laikom. Pozdrawiam cię serdecznie.

login
08-04-22, 12:07
Zadaję idiotyczne pytania bo nie interesowałem sie nigdy motoryzacją, nie miałem na to czasu, nie musisz się tak unosić dumą ze względu na to że spędzałeś swój czas na czymś innym, fora polegają na tym, że bardziej doświadczeni ludzie pomagają laikom. Pozdrawiam cię serdecznie.

Ty nie jesteś laikiem tylko ignorantem, który nie rozumie co się do niego mówi/pisze. To, że ktoś się na czymś nie zna nie zwalnia od logicznego myślenia.
Znajdź sobie w internecie te 2 nadwozia i porównaj i jak nie jesteś niewidomy albo upośledzony to będziesz wiedział, zamiast tworzyć "posty o dupie Maryni".
Szkoda że nie zapytałeś czy od Kamaza może pasuje.


fora polegają na tym, że bardziej doświadczeni ludzie pomagają laikom.

Mylisz forum z przedszkolem.


Pozdrawiam cię serdecznie.

Trudno i jednakowo bardzo mi z tego powodu wszystko jedno.

JarkoCivic
12-04-22, 18:22
Zadaję idiotyczne pytania bo nie interesowałem sie nigdy motoryzacją, nie miałem na to czasu, nie musisz się tak unosić dumą ze względu na to że spędzałeś swój czas na czymś innym, fora polegają na tym, że bardziej doświadczeni ludzie pomagają laikom. Pozdrawiam cię serdecznie.

Honda Civic 5D produkowana w latach 95-00. Potocznie zwana angielką w nadwoziu liftback bądź aerodeck (kombi). Nadwozia o oznaczeniu MA/MB/MC.
Co do błotnika to musisz szukać tylko i wyłącznie do angielki. Z żadnej innej japonki (hatchback, sedan, coupe) nie podejdzie. Dobrze by było gdybyś jeszcze wiedział czy masz przedlift (95-96) czy polift (97-00) bo to też ma znaczenie. Chcesz wiedzieć większe info napisz PW - pomogę.

Bobol
14-05-22, 16:48
Wymiana panewek w D15z3, luzy na starych panewkach były do wymiany według manuala (dopuszczalne 0,05 - korbowe miały +/-0,06, główne delikatnie powyżej 0,05). Kupiłem nominał Taiho założyłem sprawdziłem i korby wyszły 0,035 (manual nominał: 0,018-0,038), a problem okazał się na głównych ponieważ wyszło 0,05. Stare panewki główne nie wyglądały na bardzo zużyte, po wymianie luz zmniejszył się o niecałe 0,01mm. Nie znalazłem też manuala do dokładnie d15z3 wzorowałem się na luzach z d15z6. Podsumowując korbowy wyszły ok a główne praktycznie bez różnicy, na granicy dopuszczalnych wartości. Podpowiecie coś, może ktoś dysponuje wartościami luzów do z3? Załączam zdjęcie panewek głównych, po prawej najgorsza sztuka.
https://i.ibb.co/G9MXGDn/DSC-0205.jpg (https://ibb.co/dtpSXvj)

thirdman
15-07-22, 01:10
Jak w temacie, czy ktoś wie czy komputer z silnika d15z8, będzie działał w silniku d15z3??

kazik2_h9w3
15-07-22, 09:28
Raczej nie
Tzn może da się odpalić ale będzie to nie zdrowe dla silnika

Miko20
25-07-22, 20:17
Cześć, mam dziwny problem , który zaczyna mnie przerastać, a może ktoś miał podobnie albo coś podpowiedzieć. Mianowicie Hanka w lpg seria d14 ma problem z wahaniami temperatury, moje podejrzenia są dwa nagrzewnicę z którą walczę bo była albo nadal jest zatkaną i pompa wody bo podczas dodania gazu na luzie czy sprzęgle temperatura idzie w dół, jedzilem, ponad tydzień czyli ok 800 km z otwartym zaworem, próbując wykluczyć zapowietrzenie, ale problem nie znika , sam nie wiem upg też biorę pod uwagę ale noe ubywa oleju ani płynu silnik też nie kopci, jakieś pomysły może nadal zapowietrzenie? Bo z nagrzewnica są nadal problemy

IrekTki
27-07-22, 00:57
d14a8? czy ten silnik nie miał problemów z upg? Odpowietrzanie szybko sprawdzisz uruchamiając silnik na zimnym do załączenia wentylatora przy wykręconym korku chłodnicy. Jeśli płyn jest pod korek i nic nie dolejesz to ok, dolewasz do pełna, uzupełniasz wyrównawczy do połowy, zakręcasz korek. Nie ubywa płynu to upg wykluczone. Na upg lubią wypadać zapłony i silnik szarpie

Ash
27-07-22, 12:01
Cześć, mam dziwny problem , który zaczyna mnie przerastać, a może ktoś miał podobnie albo coś podpowiedzieć. Mianowicie Hanka w lpg seria d14 ma problem z wahaniami temperatury, moje podejrzenia są dwa nagrzewnicę z którą walczę bo była albo nadal jest zatkaną i pompa wody bo podczas dodania gazu na luzie czy sprzęgle temperatura idzie w dół, jedzilem, ponad tydzień czyli ok 800 km z otwartym zaworem, próbując wykluczyć zapowietrzenie, ale problem nie znika , sam nie wiem upg też biorę pod uwagę ale noe ubywa oleju ani płynu silnik też nie kopci, jakieś pomysły może nadal zapowietrzenie? Bo z nagrzewnica są nadal problemy

Ja bym jednak obstawiał upg, możesz to sprawdzić testem na obecność spalin w układzie chłodzenia.

Miko20
28-07-22, 20:11
Aktualnie jestem tam d14a2 z d14a8 wtryski i aparat zapłonowy, zmiana była bo ramtem pił olej i jeszcze potem upg gdzie taki syf mi zaczol krążyć w układzie że chyba zatkał nagrzewnice. Bo nie działa praktycznie wcale, uksd płukałem woda destylowana i kilka razy płynem, bo walczyłem z ogrzewaniem nagrzewnice wycisglem i płukałem cienieniem natomiast to nie pomogło grzania dalej nie ma prawie wcale, odpowietrzalem do 2 załączeń Wenta, i tedy temertura stoi ok. Problem pojawia się tylko w upały, i tylko po dłuższej jedzie, co dzień właśnie temertura spada nawet gdy stoję i dodam gazu na oko 4 tys silnik wraca do normy, dlatego nie wydaje mi się to na upg, lecz mogę się mylić. Czy zatkana nagrzewnica może powodować takie problemy? Mi się wydaje że poprostu uniemożliwia mi to odpowetrzebie układu. Tester pewnie kupię i zrobię, ale poprostu te nie typowe objawy dają mi nadzieję że to nie uszczelka bo silnik pracuje ładnie i nie kopci płynu raczej nie ubywa

raq22100
03-08-22, 10:14
Cześć,
co prawda już nie bezpośrednio w moich rękach, ale D14Z4 nadal w domu :)
Przypomnicie proszę, jakie są tam paski oprócz rozrządu?
Nie wiem jakie symbole wybrać...
https://www.gatesautocat.com/search-results/?search_type=vehicle&page=0&make=HONDA&model=CIVIC&fullseries=EJ%2CEK+1.4+i+S+(EJ9)+FWD+liftback&enginecode=D14Z4&litres=1.4&KW=66&PS=90&enginetype=Silnik+benzynowy&source=result

thirdman
03-08-22, 15:42
4pk788 to pasek alternatora
4pk845 to pasek wspomagania
4pk823 lub 820 klima

malina.aero6
24-09-22, 23:02
Witam czy to możliwe że po wymianie łożysk skrzywiły się piasty ??? Po jakimś czasie wyczułem przy hamowaniu lekkie bicie, zamówiłem nowe tarcze klocki, ale mechanik stwierdził że piasty są krzywe i nie ma sensu wymieniać bo za chwile będzie to samo. Dodam że drżenie kierownicy występuje tylko przy hamowaniu nawet przy prędkościach autostradowych i normalnej jeżdzie kierownica nie drży

raq22100
11-10-22, 15:40
Cześć,

ma ktoś wymiary łożyska pompy wspomagania?
Znalazłem, że podobno pasuje: 91048-p2a-003, i ma wymiary: 17x40x12, może je ktoś potwierdzić? Wymiana jest trudna? Jaki olej do wspomagania po wymianie łożyska?

Kisiel
25-10-22, 20:25
Mam problem ze skrzynią biegów w Hondzie Mc2 (S9b z B 18C4 ). Po wyciągnięciu półosi ukazał mi się widok podrapanej półosi w miejscu gdzie powinno byc idealnie gładkie, przed frezami , miejsce gdzie siedziała półos w skrzyni też jest po rysowana , czy ktoś miał już kiedyś z takim czyms do czynienia i czym jest to spowodowane , czy moge z tym jeździc? Dzięki i czekam na odp!

CloudSand
25-11-22, 12:52
Cześć forumowicze! Świerzak z tej strony. Zakupiłem angielską hanie i planuje zmienić gąbko-kiere na coś porządniejszego. Z tego c odo tej pory wyczytałem pasuje mi tu wieloklin od civica 5, integry, preludy IV i Accorde V pytanie brzmi.

Czy wersja coupe ma coś inaczej? Może ktoś już robił taki szacher-macher?

https://allegro.pl/oferta/kierownica-airbag-honda-accord-v-2-2-coupe-1995-12884234894
O Niej mowa ^

Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam.

leonlas
29-11-22, 22:19
Witam.
Jestem młody na forum ;)
Mam od kilkunastu lat mam Hanie Aerodeck (diesel ;) ). Się z kolegą wzięliśmy (a on robił) do wymiany progów, bo nastąpił zanik. w trakcie roboty okazało się że nie tylko progi ale podłoga (przód) od kierowcy i od pasażera dostał grubej próchnicy i nastąpiła ekstrakcja. Podczas oględzin okazało się, że dywaniki to bagno aż się da wyżymać. Zostało to wszystko osuszone (odkurzaczem). Auto musiało na chwilę wyjechać z garażu i trochę śniegu się zebrało. Na drugi dzień wstawiliśmy do garażu i roztopił się śnieg (niewiele go było) ale wewnątrz pojawiła się znów woda ( z przodu od kierowcy) co mogło się zadziać? Może ktoś miał to u siebie, czego szukać, przegniło coś przy podszybiu , na grodzi czy jaka cholera się wdała (korniki?) nie bardzo wiem od czego zacząć. Dajcie znać świeżakowi.
pozdro
Leo

Kisiel
08-12-22, 22:00
Mam problem ze skrzynią biegów w Hondzie Mc2 (S9b z B 18C4 ). Po wyciągnięciu półosi ukazał mi się widok podrapanej półosi w miejscu gdzie powinno byc idealnie gładkie, przed frezami , miejsce gdzie siedziała półos w skrzyni też jest po rysowana , czy ktoś miał już kiedyś z takim czyms do czynienia i czym jest to spowodowane , czy moge z tym jeździc? Dzięki i czekam na odp!

M-kwadrat
11-12-22, 12:35
Ile może kosztować wymiana sprzęgła w Aerodecku (D15Z8)? Ile rozsądnej jakości sprzęgło a ile szacunkowo robocizna?

TommyLeeJones
21-01-23, 13:34
Cześć wszystkim, zamierzam wrócić do Hondy po 2 latach rozstania z Accordem, upatrzyłem sobie Civica Aerodeck i:
1. Czy tylna kanapa składa się na płasko (wraz z siedziskami)?
2. Jakie przełożenia ma automat sparowany z silnikiem 1.6 115 KM? Wiem, że to czterobiegówka, w Subaru Legacy np. oznaczało to 3k obrotów przy ok. 120 km/h ale Honda może mieć krótsze przełożenia.
3. Jakie automaty pchano do tych Civiców, trwałe, dobre? Wydają mi się zwykłymi, japońskimi przekładniami tzn. auto ciut więcej pali, wolniej jeździ ale biegi zmiennia płynie i przy minimum troski trudno zajechać delikwenta.

M-kwadrat
23-01-23, 13:14
Z tyłu można położyć samo oparcie (dzielone mniej więcej w stosunku 40% - 60%) ale wtedy opiera się o siedzisko i powierzchnia idzie dość mocno do góry. Żeby uzyskać płaską powierzchnię trzeba podnieść (odchylić do przodu) całe siedzisko (nie jest dzielone), wyjąć zagłówki i wtedy oparcie wejdzie za podniesione siedzisko, w jego standardowe miejsce.
W sieci znalazłem tylko średniej jakości zdjęcia:
https://s1.cdn.autoevolution.com/images/gallery/HONDACivicAeroDeck-3044_4.jpg
https://civic5.com/forum/uploads/imageproxy/bfca01d48b31c139a96f6b4f99142acb.jpeg.bf2dfe974153 6beff1671366714348bf.jpeg
Z automatami nie mam żadnego doświadczenia.

Odpowiem sobie też na moje pytanie z posta wyżej - sprzęgło (tarcza, docisk, łożysko) z wymianą wyceniono mi na 1.000 zł.

raq22100
01-07-23, 15:04
Cześć,

spotkał się ktoś z kapaniem na nogi pasażera z tego miejsca? Cieknie na łączeniu tego czarnego z blachą, jakiś pomysł?
https://zapodaj.net/thumbs/856f563b9c5c2.jpghttps://zapodaj.net/plik-7j0REDb1wp (https://zapodaj.net/plik-7j0REDb1wp)
https://zapodaj.net/thumbs/c0b2252b37e94.jpghttps://zapodaj.net/plik-CShBxo2F73 (https://zapodaj.net/plik-CShBxo2F73)

gibonek
24-09-23, 22:27
Witam mam problem z nakretkami jak je dokrece nawet mocno,po jakimś czasie same się luzują kolektor wtedy jest nieszczelny na uszczelce przy głowicy i silnik zaczyna zamulać ,to jest kolektor 4-2-1 tody nakretki nie są oemowe czy to kwestia nakrętek bo te z b serii oem maja chyba takie naciecia?zeby same sie nie odkręciły czy najlepiej zmienić nakretki i szpilki?

Kuleczka
15-12-23, 07:36
Witam, chciałem zapytać jak sprawdzić czy dolot jest szczelny i nie łapie lewego powietrza.
Córka kupiła niedawno civica z silnikiem d15z3 po swapie. Auto pracowało ok do czasu kiedy zrobiło się zimno na dworze. Odpalało niby ok ale miało bardzo niskie obroty prawie gasło. Poczytałem aby wyczyścić przepustnice i silniczek krokowy. Po czyszczeniu i adaptacji była poprawa ale teraz znowu obroty są za wysokie ponad 1000rpm. Regulacja śrubą nic nie daje przy wkręceniu jest to samo a po wykręceniu zaczyna falować. Po podpięciu krokowca znowu obroty cały czas falują tak od 1200 do 1600 rpm. Samodiagnostyka pokazuje błąd 20 ale nie wiem o co chodzi.
Jeszcze pytanie który czujnik odpowiada za włączanie się wentylatora bo obecnie nie załącza się, sprawdziłem go na krótko i jest sprawny. Wydaje mi się że są dwa czujniki jeden w głowicy a drugi chyba przy termostacie.
Będę również wdzięczny za link do manuala odnośnie czyszczenia przepustnicy i krokowca może coś nie tak zrobiłem a nie mogę znaleźć. Z góry dziękuje za pomoc.

login
15-12-23, 19:41
Samodiagnostyka pokazuje błąd 20 ale nie wiem o co chodzi.

Bez sprawdzenia w tabelce kodów ciężko Ci będzie zgadnąć.
:p

baldurs
18-03-24, 12:34
Tabelka kodów kolego. Przerabiałem jakiś czas temu to samo, ale nie pamiętam, jaki to był
Tutaj to masz umówione - https://blogmezczyzny.pl/motoryzacja/

login
18-03-24, 12:53
Tabelka kodów kolego. Przerabiałem jakiś czas temu to samo, ale nie pamiętam, jaki to był

On się ostatni raz logował na forum dzień po rejestracji, więc raczej już go to nie interesuje.

morda
26-04-24, 07:39
Witam
W szukajke wpisuje" z d14z4 na d16y3 " i nic nie ma, czy nikt tego nie czynił ?