PDA

Zobacz pełną wersję : ubytek w zbiorniczku



dzierzans
08-04-05, 12:22
wiem ze podobny temat juz byl ale u mnie jest troche inaczej.dolewam wody do zbiorniczka do poziomu max.jezdze tydzien czasu i wody ubywa tak ze jest miedy min a max i zauwazylem jeszcze,ze z tlumika mi woda kapie nie z rurki na koncu tylko tak jak sie tlumik zaczyna(a tydzien temu wymienilem wydech od katalizatora) co to moze byc czyzby uszczelka?? w oleju niby wody nie zauwazylem. pomocy :cry: aha to kapanie z tlumika to jest na cieplym juz silniku

kosiniak
08-04-05, 12:50
masz lpg???

przemir
08-04-05, 13:00
a od kiedy to sie nalewa plynu na max? moim zdaniem ma byc w polowie i jest
edit - kapanie z wydechu to skraplajaca sie para. powietrze cieple po zgaszeniu nadal jest w ukl wydechowym - chlodzac sie skrapla sie i powstaje woda - zaden ewenement

cihy
08-04-05, 13:22
kapanie z wydechu to skraplajaca sie para. powietrze cieple po zgaszeniu nadal jest w ukl wydechowym - chlodzac sie skrapla sie i powstaje woda


moim zdaniem ma byc w polowie i jest


nie kombinuj :twisted: chyba, ze Ci plyn dalej bedzie malal.. od polowy do minimum

dzierzans
08-04-05, 13:29
nie mam lpg. ok dzieki zobacze co bedzie dalej

cihy
08-04-05, 13:32
a właściwie jaki ma związek LPG z tym płynem bo tego nie kumam? :?:

omnipower
08-04-05, 13:50
a właściwie jaki ma związek LPG z tym płynem bo tego nie kumam
z płynem nic, jedynie z tym, że woda kapie z tłumika, podobno przy junkersach kapie bardziej, ale na LPG to się nie znam, bo po co :D

przemir
08-04-05, 14:06
przez to ze przy inst LPG "rozbudowuje" sie instalacje chłodzaca by ogrzac parownik i w zaleznosci od fachowosci czesem ten plyn sobie b delikatnie podcieka przez temp odparowuje i czasem nie ma plam a na dluzsza mete plyn zmyka dlatego slusznie moim zdanie Kosiniak wszedl na trop LPG. ale uwazam ze jak plynu jest na max zagrzeje sie zwiekszy swoja objetosc i wywali go ze zbiorniczka wyrownawcz /jak nazwa wskazju ma wyrownywac/ jak ma za malo plynu w układzie to z niego pobiera jak za duzo to do niego wywala jak juz w nim jest maks to wywala na zewnarz /
jakies junkersy nie maja tu nic do rzeczy moim zdaniem a LPG nie jest taki zly jak go maluja kwestia osoby ktora to zaklada i rodzaju instalacji
obserwoj co dalej z ta polowa sie b dzialo - na wszelki wypadek wskazowke temp tez obserwoj