PDA

Zobacz pełną wersję : Różowe oświetlenie zegarów



Arcypasterz
30-09-10, 21:53
Witam,
Chciałbym zamontować mojej dziewczynie różowe oświetlenie zegarów. Problem tkwi w tym że nigdzie nie moge znaleść różowych ledów lub coś podobnego żeby ładnie świeciło. Moim jedynym pomysłem jest kupienie czerwonych diod i pomalować cienką warstwą tarcze na biało. Czy ktoś może próbował czegoś takiego? Lub może ktoś ma lepszy pomysł?

DeX19
01-10-10, 00:02
Ja osobiscie nie probówałem, Ty a moze weź jej zafunduj jeszcze malowanie karoserii i wymaluj jej na różowo, tak aby się wyrózniała wiesz z tłumu, a jak ma hondę, to już wiesz w ogole będzie 1 w Polsce :D po co zaróweczki, obij jej fotele, podsufitke, deske rozdzielczą, kazdy element na rózowo, to dopiero będzie miała wypas nie ? :D

Saiti
01-10-10, 00:17
Co do różowych hanek, kiedyś widywałem jednego Del Sola w różu i białej skórze w środku. Jeśli chciałbyś w ten sposób kombinować to prędzej bym Ci radził spróbować na białych diodach i różem machnąć delikatnie tarcze.

Arcypasterz
02-10-10, 11:42
Dzięki "Saiti". Tylko teraz pytanie co będzie bardziej nasycone? Bo jak kupie białe jak mówisz to ten róż nie będzie bardzo słaby? Znalazłem jeszcze na jednej stronie, że ktoś sprzedaje same diody różowe bez oprawek. Tylko nie wiem czy po prostu będę mógł je sobie najprościej na świecie oprawić i założyć? Co do użytkownika DeX19: Jeśli człowieku nie potrafisz odpowiedzieć na moje pytanie to się nie wypowiadaj bo w niczym mi nie pomogłeś. Nie rozumiem takich ludzi jak Ty.

DeX19
02-10-10, 12:27
Każdy ma prawo wypowiedzi, więc i ja mogę sie wypowiadać, nie musisz mnie rozumieć, dla mnie ten pomysł jest śmieszny, rózowe podświetlenie zegarów, lepiej pomaluj cała hondę w róż przynajmniej to będzie lepiej wyglądało i wtedy to podświetlenie będzie pasowało, a tak to ma sie nijak pewnie do koloru auta. Nie musisz mnie rozumieć nikt Ci nie każe mnie zrozumieć.

Nemereth
02-10-10, 14:11
Żaróweczki zegarów to małe szklane piździułki z 2 drucikami więc po prostu je wpychasz w oprawke i siedzą. Bez obaw :)

Saiti
02-10-10, 14:16
A nawet jakbyś miał inne mocowania czy coś to lutowniczka ;) Sie okaże czy ją kochasz czy nie ;) A odpowiedzi DeX19 są conajmniej żałosne. Będzie chciał to pomaluje. weź sobie zamontuj białe podświetlenie zegarów, albo [uwaga ironia] pomaluj całą budę na biało - będzie wiocha, nie? Czy może jednak nie? To, że nie gustujesz w takim kolorze wcale go nie skreśla z listy możliwości. A że to kolor damski, i w dodatku będzie oryginalny to stwierdzam, że jak sobie dobrą dupe z autem znajde to też tak będę kombinował :).

Mała rada, mam wrażenie, że dając wszystko w róż będzie to wyglądać mizernie. pomieszaj go z białym jakoś. Tako mi sie zdaju ;)