PDA

Zobacz pełną wersję : para z pod machy!!



bowwer
21-11-06, 17:26
Mam takie pytanie... tydzien temu auto mi się zagrzało i szła mi para z wyrównawczego... potem juz było coraz gożej, bomblowało stale w wyrównaczym i cały płyn wyparował.na wysokich obrotach dziwnie tracił moc jakby sie robiła komprecha i uciekało przez uczelke, aż dzień poźniej auto już nie odpaliło i tak zostało odcholowane do mechanika(znajomego). Kupiłem uczelke pod głowicę, do tego planowałem głowice bo miała wrzery, zakupiłem także uszczelke pod klawiaturę bo była już zajechana no i uszczlke pod kolektor ssacy pękła przy demontarzu.

Moję pytanie brzmi tak czy.... te bomblowanie, utrata mocy i potem nieodpalanie auta jest wina uszczelki pod głowica? W czwartek mam mieć auto zrobione i myśle ze odpali prosze o wasze opinie... trochę się martwie tym... pozdro

Lcfr
21-11-06, 18:13
Mczy.... te bomblowanie, utrata mocy i potem nieodpalanie auta jest wina uszczelki pod głowica?

bardzo prawdopodobne....

bowwer
21-11-06, 18:18
jak bardzo? na ile procent? bo jak czytam inne posty to ci ktorzy mieli bomblowanie to uszczela im walnela wiec chyba nie mam sie czego bac co?

Lcfr
21-11-06, 18:48
jak bardzo? na ile procent?

no co ty??????
nachorm nie jestem :wink:

po zrobieniu tego co naisales jest baaaardzo duza szansa ze bedzie ok...

bowwer
21-11-06, 19:06
ok. dzieki. mysle ze w czwartek nie bede mial wielkiego doła bo juz wtedy nie bede wiedzial co mam robic z autem. ALe jestem dobrej mysli ze bedzie OK.

M1
21-11-06, 22:20
Typowe objawy padnietej uszczelki .

Civic '99
21-11-06, 22:53
bowwer, czytam twoje tamaty/ chyba juz czwarty czy piąty / i się zastanawiam

1. po jaką cholerę zakładasz kilka tematow które są kontynuacją pierwszego !!!!!!!!!!!!!!!!!! przez to robi sie *******nik na forum czy nie prościej by było w jednym wszytko zamieścić przecież i tak bys otrzymywał odpowiedzi nie zaleznie od tego czy to jets jeden temat czy kilka ale dotycza tej samej sprawy , do tego ktos bedzie mial pododne objawy ja ty to znajdzie pierszy temat i tyle a dalej to juz sie nie dowie bo jets to wszystko porozrzucane po calym forum
2. masz juz 2 ostrzeżenia i lada chwila dostaniesz kolejne za robienie balaganu na forum a jak wiesz to bedzie znaczylo koniec z pisaniem na forum na jakiś czas wiec zamiast zakladac na forum bezsensu tematy to poczytaj regulaminy!!!!!!!!!!!!

a tak przy okazji TO GDZIE SĄ MODERATORZY ZE NIE REAGUJA NA TO CO SIE TU DZIEJE

[ Dodano: Wto 21 Lis, 2006 ]
tak dla przypomnienia

http://www.civicklub.pl/fi/viewtopic.php?t=21765
http://www.civicklub.pl/fi/viewtopic.php?t=21650
http://www.civicklub.pl/fi/viewtopic.php?t=21496

LIO
21-11-06, 23:33
a tak przy okazji TO GDZIE SĄ MODERATORZY ZE NIE REAGUJA NA TO CO SIE TU DZIEJE

maja dac trzeci w tydzien, zeby bylo jacy to moderatorzy sa zli i banuja wszystkich ?

Civic '99
21-11-06, 23:36
maja dac trzeci w tydzien, zeby bylo jacy to moderatorzy sa zli i banuja wszystkich ?

wiem ze trzeci ale mozna cos napisac do niego moze sie obudzi bo to juz ręce opadają

Furious
22-11-06, 12:37
Tak wiec oficjalnie ostrzegam pana bowwer:
Jesli zalozysz kolejny temat kontynuujac temat uszczelki i upewniajac sie po raz 10-ty ze to uszczelka.... dostaniesz 3 WARNa i zakaz pisania na forum.
pozdrawam

bowwer
22-11-06, 14:29
sorki. ok juz nie zaklada. regulamin wlasnie przeczytalem.