PDA

Zobacz pełną wersję : listwa drewnopodobna na konsoli w cifie 5D



czili_wwl
20-11-06, 09:42
Witam
Chciałem zdjąć w swoim cifie 5D tą listwę drewnopodobną ale niestety nie wiem jak to zrobić a nie chciałbym tego uszkodzić, szukałem na forum ale znalazłem tylko że ktoś zdejmował i uszkodził mocowania ale niestety nie jak zdjąć... Proszę o pomoc

Pozdrawiam

Gruszka
20-11-06, 10:46
Wystarczylo poszukac linka do manuala. A w nim znajdziesz instrukcje (strona 2):
http://media.honda.co.uk/car/owner/media/manuals/CivicManual/pdf/20-80.pdf

Jak juz wiesz nalezy ta listwe zdejmowac ze szczegolna ostroznoscia (odkrec najpierw plastikowa ramke zagarow - jak ja zdjac znajdziesz na forum). Metalowe zatrzaski tej listwy osadzone sa na plastiku, ktory bardzo latwo polamac. Podwazaj delikatnie, podkladaj np. kawalek szmatki, dobrze by bylo jakby Ci ktos z latarka pomagal.

Pzdr.

czili_wwl
20-11-06, 14:47
dzięki wielkie za odpowiedź, zabieram się do roboty :razz:

yacq
23-11-06, 10:37
Jeszcze jedna uwaga od tego co zdejmowal i popsul ;) - uwazaj zeby podwazajac nie nadwyrezyc tapicerki bo powstana niemozliwe do usuniecia wgniecenia. Ohydnie to potem wyglada.
Jest jeszcze jedna trudnosc przy zdejmowaniu. Linka sterujaca od srodkowych kratek nawiewu. Mam nadzieje ze manual od Gruszki pomoze Ci sie z tym uporac.

powodzenia i napisz jak poszlo

czili_wwl
29-11-06, 01:08
dzięki za info
teraz nie miałem czasu się tym zająć bo pracowałem ale jutro mam wreszcie wolne więc się za to zabiorę

pzdr

Gruszka
29-11-06, 15:49
Napisz jak poszlo :)

czili_wwl
15-12-06, 15:43
Koledzy przepraszam że tak długo się nie odzywałem ale to skutek mojej pracy ;) , niestety do tej pory listwy nie wymieniłem bo nie miałem się do tego jak zabrać, myślę teraz o jej polakierowaniu bo wydaje mi się że okleina może na począku będzie dobrze wyglądać ale trochę gorzej później, dzięki za pomoc, jak tylko będę miał czas to skorzystam z Wasych rad i napewno to opiszę.

pzdr