PDA

Zobacz pełną wersję : BLAD Nr.16 honda d15b2



kzysiek_23-85
15-09-10, 17:48
witam wszystkich od jakiegos czasu mam problemy z odpaleniem mojej hondy,zrobilem dzisiaj samo diagnostyke i okazalo sie ze wyskakuje mi blad nr.16 czyli wtryski lub instalacja wtryskow i niewiem co dalej robic jak sie samemu zato zabrac moze pomogl by mi ktos w rozwiazaniu tego problemu z gory dziekuje

pomoze mi ktos?

bboyangel1
30-09-10, 21:40
wyskakuje mi dokladnie to samo tyle że auto chodzi ok, masz instalacje lpg? u mnie przez pierwsze 4 miesiące wyskakiwał tylko błąd sondy a później doszły te wtryskiwacze
jak mi krecil ale nie zapalal to sie okazalo ze przewody zaplonowe byly do wymiany jak wypialem to byl zielony nalot na tych stykach jakies przebicia sie tam robily czy cos i nie zawsze chcial odpalic ale to tak bylo w moim przypadku

xandu
01-10-10, 00:51
witam wszystkich od jakiegos czasu mam problemy z odpaleniem mojej hondy,zrobilem dzisiaj samo diagnostyke i okazalo sie ze wyskakuje mi blad nr.16 czyli wtryski lub instalacja wtryskow i niewiem co dalej robic jak sie samemu zato zabrac moze pomogl by mi ktos w rozwiazaniu tego problemu z gory dziekuje

pomoze mi ktos?

ogolnie to zacznij od sciagniecia manuala, w tym do 6 gena jest napisane ladnie jak posprawdzac wtryski, wiec pewnie i w tym do 5 gena cos na ten temat napisali.