PDA

Zobacz pełną wersję : Del Sol. cieknie.. co robic???



KubiX
10-09-10, 21:37
czesc. w moim drugim samochodzie crx delsol zaczeło kapac z dachu tz przez uszczelke. wymiana tej usczelki calej kosztuje 3000zł :(.. czy jest jakis inny sposób na to?? Czekam na jakies porady.. POzdrawiam formurowiczów:)

jerzynew
10-09-10, 22:08
zapewne cieknie kolo szyby przy tej uszczelce :) nowa uszczelka nic nieda. silikon albo klej do szyb i uszczelnic miejsce przecieku

Vermilion
10-09-10, 22:26
Silikon na uszczelke?

Możesz spróbować wyregulować jakoś kąt pochylenia szyby w drzwiach, żeby mocniej dolegała i zaginała się u góry ku kabinie, robisz to w drzwiach, wystarczy takie małe plasticzki pomontować, nie umiem wytłumaczyć gdzie i jak. Bo o ile dobrze pamiętam to Del Sol nie ma regulacji szyby na śrubach.

A może cieknie ci to przez uszczelke w słupku?

KubiX
12-09-10, 15:06
Dokladnie to mi kapie na lewą reke jak trzymam na kierownicy, wiec mysle ze słupek/dach.. a ja k silikonem wezme to jak bede chcial zdjac dach to co?? wtedy?

Vermilion
13-09-10, 11:40
Nie o to mu chodzi ;) Szyba wchodzi w taki rowek w uszczelce dachu, musisz silikonu nawalić do tego rowka w uszczelce dachu i tyle, oczywiście najlepiej dach ściągnij na ten czas, albo chociaż otwórz szybe :P Sprawdź jeszcze czy może uszczelka się gdzieś nie podwinęła, bo to u mnie też się często zdarza :P

KubiX
16-09-10, 22:19
znalazłem przyczyne:) wielka dziura w uszczelce... yhhhh.. tz ze starosci pękła... i mysle ze bedzie trzeba silikonem zadzialac.. Pozdro dzieki za info .
Temat do zamknięcia!!!