PDA

Zobacz pełną wersję : civic 99 vtec-e



adamsa
04-04-05, 09:38
mam drugiego vteca, ekonomiczny civic 1.5 i od razu mam problem. Jak sie diagnozuje ten samochód, czy kody błędów czyta sie jak w starszych modelach? Czy reset kompa robi się tak samo? Moze macie manuale do tego roku.

LIO
04-04-05, 15:44
Stary nie zalamuj nas. Bylo o tym juz 100 razy. Ulatwie, bo mam dobre sercfe :-) jak sie robi samodiagnostyke:

http://www.hondapl.org/samodiagnostyka/samodiagnostyka.html

Manuale sa na stronie klubowej www.civicklub.pl
a jak nie to uzyj opcji szukaj to znajdziesz linki do stron z manualami i nie zalamuj nas swoim lenistwem, tylko zanim zalozysz nowy temat sprawd, czy juz tego nie bylo.
Nara

Toms
04-04-05, 19:05
no byl;o czesto, a ja mam pytanie z innej beczki tez odnosnie samodiagnostyki:
Autko jezdzi oki , nie swieci sie kontrolka Check engine to robic samodiagnostyke bo nie wiem czy sie nia robi jak sie zaswieci ta kontrolka czy moze nalezy ja robic od czasu do czasu gdy sie nie swieci dla sprawdzenia???

LIO
04-04-05, 19:08
Zrobic nie zaszkodzi. Sa bledy nie wprowadzajace auta w tryb serwisowy (a wiec wtedy kontrolka sie nie pali), a podczas sprawdzania jakies bledy moga wyjsc.

Toms
04-04-05, 19:19
aha, to moge sie pobawic skoro check nie musi sie palic.... moze na jakims spocie ktos mi wyjasni co i jak.....

adamsa
04-04-05, 20:45
nie zalamuję was, znam dobrze strony hondapl i tą, kody jakos w swoim starym crxe odczytuję, dzis znalazłem wtyczkę samodiagnostyki, po prostu nie zauważyłem jej wcześniej
podejrzewałem że moze ten rocznik inaczej się sprawdza

ale dzieki za przypomnienie

Mordziaty
20-12-06, 18:59
panowie mam taki problem polegający na tym że: po zwarciu styków samodiagnostyki lampka check engine świeci się cały czas. więc komputer jest w trybie serwisowym. po resecie komputera cały czas to samo. nie wiecie co może być przyczyną? może ktoś już spotkał się z czymś takim. kopmputer P28

daro2004
20-12-06, 21:18
Tak ma być.Jak się świeci ciągle to jest ok.