PDA

Zobacz pełną wersję : Cieknie woda EJ2



Smolar
01-09-10, 12:42
Witam.Wiem że temat był wałkowany wiele razy,ale byłem w szukajce i są linki do tematów ze ,,starego ckpl" i pisze ze tylko moderator moze przeglądać:(
Mam takie pytanko,najpierw po umyciu auta na dywanik ciekł mi niebieski płyn,chyba chłodniczy,usterka została naprawiona poprzez wygiecie blaszki w wentylatorze..

Myślałem ze bedzie si,ale po deszczach cały dywan od strony pasażera jest mokry i to nie kapie na dywanik od góry czy coś tylko gdzieś pod spód sie dostaje,bo dywan jest mokry i dywanik ale od spodu bardziej,te kołki w podłodze raczej odpadaja,bo jak pada deszcz i auto stoi to tez jest mokro:(
Stąd moje pytanie,typowany jest najczęściej odpływ szyberdachu jeśli chodzi o Coupe 5gen,auto było swapowane wiec może gdzieś cos odłączone,więc prosił bym o oświecenie,gdzie znajde odpływy od szyberdachu,tam gdzie ustarka najczęsciej występuje,czy w 5gen sa one z obu stron auta czy tylko po stronie pasażera,oraz czy w 5gen u kogoś występował problem cieknącego podszybia?Czy jest to raczej zmora ,,angielek":confused:

karmel
01-09-10, 17:10
Ja miałem problem w HB, odpływ szyberdachu jest tylko od strony kierowcy, na dachu są 2 odpływy, ale łączą się w jeden i cała woda spływa na strone kierowcy 1 wężykiem i to do błotnika (chyba że wąż wypiął się z "fajki" odprowadzającej. Woda od strony pasażera to na 99% podszybie, należy odkręcić wycieraczki, wyciągnąć spinki (jak połamiesz to pogoogluj "ROMIX"), ściągnąć podszybie. Jest gdzieś poradnik jak sobie z tym poradzić...

>>KliK<< (http://www.civicklub.pl/fi/__vbb/archive/index.php/t-7345.html)