PDA

Zobacz pełną wersję : zwezka od gazu a parowa simoty?



Kuczyniak
31-08-10, 17:32
Mam gaz i jest zwezka na dolocie, a mam w planach parowe simoty, co moge z tym zrobic? Czy jest jakas mozliwosc pogodzenia ze soba tych dwoch rzeczy? Przypominam zeby odpowiedziec na moje pytanie a nie czy gaz w samochodzie to dobry pomysl. Dziekuje i licze na pomoc ;)

http://img294.imageshack.us/img294/3962/dolot.jpg

jasiek09
31-08-10, 18:05
jak założysz mikser przy przepustnicy tam gdzie będzie najmniejszy przekrój parówy powinno jeździć

pwl
31-08-10, 19:02
Co ty masz za gówniany gaz? Silnik na pełnym wtrysku to i instalka powinna być godna...

skolopendra
31-08-10, 19:09
oszczędności oszczędności kol pwl

i bez takich proszę ...:D


Przypominam zeby odpowiedziec na moje pytanie a nie czy gaz w samochodzie to dobry pomysl.

[/img]


Czy jest jakas mozliwosc pogodzenia ze soba tych dwoch rzeczy?

ja bym osobiście ich nie pogodził

rider143
31-08-10, 19:25
Zgadzam się z przedmówcą, mikser obetnie to co doda parówa ponad serię ( o ile coś doda w tym konkretnym przypadku) :p

jasiek09
31-08-10, 19:48
Kuczyniak jak nie sekwencja to może blos?

rider143
31-08-10, 19:53
Blos to nadal tylko 18ccm przekroju, na środku rury dolotowej nie stanowiło by to aż takiej zwężki i zamulenia (ale na środku długości parówy blosa nie założysz) ale przy samej przepustnicy już tak różowo nie będzie.

jasiek09
31-08-10, 19:58
widziałem fotki montowanych przy przepustnicy i dało by rade go tam upchnąć, wiadomo że blos to nie sekwencja ale nie w takich silnikach robi robote więc i tu powinien się sprawdzić.Za cene parówy kupiłbyś blosa i byś dostał lepszego kopa niż po założeniu do tego zestawu parówy.

rider143
31-08-10, 20:01
Za cene parówy kupiłbyś blosa i byś dostał lepszego kopa niż po założeniu do tego zestawu parówy.To najrozsądniejsze i najbardziej ekonomiczne wyjście.

teg
31-08-10, 22:02
Kuczyniak, to jest TEN silnik? :> ;)

Kuczyniak
01-09-10, 21:28
Chodzilo ogolnie o zrobienie dolotu jakiegos zakonczonego stozkiem simoty zasysajacym zimne powietrze, stad pomysl na parowe, myslalem o tym blosie i w takim razie popatrze od jakiego silnika rura dolotu byla najdluzsza i na koncu jej zamontujemy stozek a zamist tej zwezki zagosci blos. teg, tak to ten silnik :) pwl, ten gaz juz byl przy silniku, spisuje sie bardzo dobrze pomimo swojej generacji, prawdopodbnie nastapia jednak male zmiany.

jasiek09
01-09-10, 21:36
tylko nie rób tak żeby napychało powietrze do filtra a swobodnie je zasysał