PDA

Zobacz pełną wersję : komputer do 1,6 vtec



klarap87
30-08-10, 00:12
Witam.
Mam pytanko, ostatnio padł mi komp w 1.6 vtec, został założony od H 2.0 bez vateca i wywalało błąd. Więc został jeszcze założony od H 2.2 vtec i wszystko ok, żadnych błędów nie wywaliło. Czy taki komp może zostać bez żadnych komplikacji :confused: Czy szukać typowo do tego silnika kompa?

Z góry dzieki. :)

karmel
30-08-10, 00:47
a jak spalanie na tym komputerze? Jak masz mapy paliwa od h22 to ładnie:P:o

zakit
30-08-10, 10:34
nie wiem skad wziales pomysl podlaczenia kompa od h22, i fajnie ze to wogole jedzie - silniki maja zupelnie inne aparaty zaploniowe i cud ze to wogole odpala...

szukaj kompa odpowiedniego dla swojego silnika!

Tompro
30-08-10, 10:49
nie wiem skad wziales pomysl podlaczenia kompa od h22, i fajnie ze to wogole jedzie - silniki maja zupelnie inne aparaty zaploniowe i cud ze to wogole odpala...

szukaj kompa odpowiedniego dla swojego silnika!

Cud to nie, bo aparaty mają takie same wyjścia w H22 i w 1,6 jak oba są OBD1, także reszta kabli w wiązce jest tak samo podłączona. Ciekawe jakbyś wytłumaczył to, że H22 (OBD1) jeździ bez przeróbek elektryki na kompach P28 (oczywiście z odpowiednimi mapami) co by raczej nie było możliwe w przypadku różnic wiązki.

Z resztą się zgadzam, bez sensu kombinacje jak pełno kompów do 1,6 VTEC jest na sprzedaż.

klarap87
30-08-10, 20:11
no skoro tak piszecie to się posłucham, w takim razie szukam odpowiednio prawidłowo

dzięki za rade :D