PDA

Zobacz pełną wersję : sedan + klatka bezp.



jerzynew
29-08-10, 17:51
witam. jest sens zakladac klatke do sedana zmieniac mu hamulce i montowac stabilizatory czy lepiej kupic HB i inwestowac w hb? lepiej sprawuje sie hb na rajdzie itp? jesli zamontuje klatke to wystarczy mi tylko rozpórka na kielichy z przodu czy przydaly by sie dolne wahaczy? jakie sa oryginalne tarcze w d16z6? maja tarcze przod i tyl? dobre maja hamulce czy je tez trzeba zmieniac na te od Vti albo accorda? jakie maja wymiary
jeszcze jedno pytanie pod silnikiem Z6 przyda sie skrzynia od b2 czy od D13?

Budziniak
29-08-10, 21:12
witam. jest sens zakladac klatke do sedana


nie ma sensu. Sprzedaj tak jak stoi dołóż parę złotych i kup ek4.

Bogdan19
29-08-10, 22:27
kup orginalne eg5 i bedziesz zadowolony.
a co do skrzyni od z6 ma praktycznie takie same przełożenia jak skrzynia b2, tylko ze skrzynia od z6 jest na dużych łożyskach i jest mniej awaryjna.

Budziniak
29-08-10, 22:48
albo sprzedaj sedana i kup auto Bogdana. Ładne auto z tego co widziałem na fotkach :)

zakit
30-08-10, 00:43
nie chce mi sie pisac bo durne pytania zadajesz...


sedan do rajdow? jesli ci sie nim dobrze jedzi to wszystko sie nadaje, a to jak odpowiednia jest to buda do tego to sam sobie zdajesz sprawe...kup sobie kombi odrazu do rajdów...


komplet rozporek + klatka ma sens, inaczej bedzie ci cala zawiecha latac a buda bedzie sztywna.
o tarczach sobie poszukaj bo bylo miliony razy.
skrzynia od d13 po 94r jest najlepszym rozwiazaniem, ew zamiast tego hybryda na duzych lozyskach.


a to czy hamulce ci wystarcą - wszystko zalezy co rozumiesz pod tym pojeciem...na jakie rajdy to ma byc, jakie OSy? 2km? 30? 80? jesli 2km to seryjne z Eg4 nawet starczą...jesli 80 to nawet VTI nie dadzą rady...

jerzynew
30-08-10, 20:14
skasowałem dzisiaj sedana, zerwało mi tył na zakrecie tak ze nawet odbic sie nie dalo. wpadłem w przepaść na dach. szukam nowej budy i hajsu.
nie wiem jak sie jezzdzi civiciem w HB i dlatego pytam czy zdecydowanie lepiej HB czy niema duzej roznicy. szybciej przejdzie przez zakret HB czy sedan?

Budziniak
30-08-10, 21:22
Jeżeli szukasz auta którym możesz bezpiecznie wariować po drodze to nikt nie powinien Ci na Twoje pytania odpowiadać. Zrobisz Sobie i komuś w pobliżu krzywdę.
Dobre opony, sprawne amory i sztywny zawias do tego mega dużo zdrowego rozsądku i kawał mięcha w czaszce to są rzeczy które wpływają na bezpieczeństwo jazdy.
Sedan też może być używany do time ataku.....przykład ?!
Ferio użytkownika LIO.

jerzynew
31-08-10, 21:19
faktycznie LIO ma w sedanie.
potrzebuje informacji od kogos kto jezdził sedanem jak i HB
nie chcial bym włozyc kupe pieniedzy w przerobke sedana a pozniej by sie okazalo ze to byl blad bo HB jest lepszy, na rajdzie liczy sie kazda sekunda

Kwapcio23
31-08-10, 21:30
faktycznie LIO ma w sedanie.
potrzebuje informacji od kogos kto jezdził sedanem jak i HB
nie chcial bym włozyc kupe pieniedzy w przerobke sedana a pozniej by sie okazalo ze to byl blad bo HB jest lepszy, na rajdzie liczy sie kazda sekunda

Ziom. Powiedz jakie "rajdy" masz na myśli... Bo jakoś średnio mi się chce wierzyć, że ten sedan ma być np do RPP... Jeśli do rally sprintów, kjsów, superoesów i wszelkich pojeżdżawek, to chyba i tak lepiej HB, albo CRXa wybrać... Jestem na każdym SuperOESie w Kielcach i żadnego sensownie radzącego sobie sedana nie widziałem przez kolejny już sezon. Za to HB i CRX w klasie trzeciej radzą sobie wyśmienicie.