PDA

Zobacz pełną wersję : 2 pytanka:filtr i centralka



igor
03-04-05, 21:26
Witam mam 2 pytanka (silnik d15z1)

1. czas wymiany filtra powietrza (jest juz dosc potyrany jak go ostatnio wyciagnelem troche porwany, spalanie poszlo w gore -tak mi sei wydaje)

tak wiec nie wiem czy kupowac seryjny filtr i wymienic czy moze wsadzic filtr stozkowy?

jak filtr stozkowy (sportowy?) to jaki polecacie, i czy jest sens przy tym silniczku dawac sportowy filtr bedzie jaka kolwiek poprawa w osiagach? czy moze tylko bedzie inaczej akustycznie ( a na tym mowiac szczerze mi nie zalezy chyba ze by byly jakies korszysci np lepiej by ciagnol z dolu)
tak wiec jakies porady "od serca" by sie przydaly :D

2.jaki silownik trzeba dac d otylniej klapy zeby drugim guziczkiem w centralce otwierac bagaznik , wydaje mi sie ze starczy zwykly silownik taki jaki jest w drzwaiahc ale nie mam pewnosci (nie jestem pewien czy nie musi byc ten silownik odskokowy ten co sie stosuje przy zaspawaniu klamek, chociaz wydaje mi sie ze starczy tylko podpiac ten silownik pod ciegna od zamka i powinno wszystko ladnie dzialac) ale wole sei spytac zeby nie wtopic


pozdrawiam mam nadzieje na pomoc

Maro
03-04-05, 22:10
Ad. 2 - Wystarczy zwykły siłownik. Mam tak samo zrobione u siebie . Fajna wygoda :D

Lao
05-04-05, 15:00
Ad. 2 - Wystarczy zwykły siłownik. Mam tak samo zrobione u siebie . Fajna wygoda :D

Ja chce załozyć do 3d Vgen. Robiłeś to sam?
Mam alarm z dodatkowym wyjściem który daje tylko jakiś impuls. Włacza się go drugim przyciskiem pilota i nie wiem czy sam siłownik wystarczy czy musi być do niego centralka?

igor
05-04-05, 15:39
hmm nie wiem do konca ale zdaje mi sie ze to dodatkowe wyjscie jest do centralki wlasnie , ale mozliwe ze daje impuls wlasnie na np jeden silownik , najlepiej jakbys podlaczyl silownik i zoabczyl czy dziala

Lao
05-04-05, 19:50
musze to sprawdzić , dzięki

emg
05-04-05, 23:12
musze to sprawdzić , dzięki
sprawdzaj tylko nie spal centrali
musi być przekaźnik

havok
05-04-05, 23:38
Ad. 1 Dołu stożkiem nie poprawisz. Jeśli chcesz, to możesz zmienić swój filtr na sportową wkładkę jakiejś dobrej firmy (np. K&N), ale tu też żadnych obietnic. Reszta historii o stożkach już była wałkowana. Korzystaj z tutejszego, jak i poprzedniego archiwum (forum.tuning.pl).