PDA

Zobacz pełną wersję : wymieniam rozrząd



djreals
10-11-06, 17:27
Witajcie ponownie Hondziarze.

Chodzi o to ,ze dla bezpieczenstwa postanowilem wymienic rozrzad (pasek+rolka) .
Kupilem na allegro taki komplecik LINK : http://www.allegro.pl/item140051727_rozrzad_kpl_pasek_honda_civic_civic_ aerodeck.html

Po rozpakowaniu nabralem pewnych watpliwosci. Otoz w srodku byl pasek (a jakze) ale nie bylo na nim marki firmy czyli nadruku MITSUBOSHI tylko oznaczenie: MFHC3004 103XR24

Na niebieskim opakowaniu napisik: Mitsuboshi Belting LTD. Japan ...a na pasku o zgrozo made in singapore.

Czy tak moze byc? Czy zostalem nabity w butelke? niby pasek wyglada solidnie . jesli trzeba przesle fotke paska z oznaczeniami.

Prosze o komentarz.

Pozdrawiam.

[ Dodano: Pią 10 Lis, 2006 ]
a sory - nie zwrocilem uwagi. Dokladniej sie przygladajac zauwazylem znaczek - trojkat w srodku z trzema gwiazdkami - czyli znaczek mitsuboshi .... ale wolalbym sie upewnic...

hmmm..... made in singapoure :roll:

marcin EZG
11-11-06, 00:31
teraz wszystko jest made in singapur,china a nawet thailand hehe
mam stacyjke made in thailand
co do rozrzadu to powiem ci tyle ze mam w swoim D13B2 pasek mitsuboshi i rolke GMB i myka :))

ToNZi
12-11-06, 19:32
siemasz - ja kupowalem pasek od kumpla tutaj na forum (Merfi) i też opakowanie było takie kartonowe niebieskie a w środku pasek i też nie było napisane Mitsuboshi ale same oznaczenia, juz teraz nie pamiętam jakie. Miałem wątpliwości przez chwilę, że to jest jakiś wałek ale uspokoił mnie kolega, że taki właśnie jest pasek mitsu. :)


wygląda na to, że masz taki sam :)

pezet86
13-12-06, 07:42
Bez paniki dokladnie tak jest wczoraj kupilem takowy pasek z tej samej firmy w niebieskim pudełku i jest tam pasek made in sigapur :D

x-tygrysek-x
19-01-07, 23:15
u mnie tak samo, mitsuboshi niebieskie opakowanie a w środku pasek made in singapur :speszony:

marf
20-01-07, 01:35
Kur..a to chyba ja mam pirata mam kartonik niebieski z logo i marką mitsuboshi ale pasek ma trójkąt 3 gwiazdki napis mitsuboshi i made in japan. :(

pezet86
20-01-07, 07:36
to moze i dobrze warzne ze pisze made in dzapan a nie made in krzak :d

marcin EZG
20-01-07, 10:04
dobre bo...tajlandzkie heh :aloha: