PDA

Zobacz pełną wersję : Civic 6, wkładka do zamka lewa i prawa



leeon
25-08-10, 09:28
Witam, dziś w nocy jakiś szczeniak śrubokrętem rozgrzebał mi zamek od strony kierowcy :mad:, idiocie na szczęście nie udało się wejść do środka, bo zniszczyłby mi jeszcze stacyjkę. Mam immobiliser, więc skończyło się tylko na szkodzie.
Nie chcę wymieniać teraz całego kompletu zamków, bo mnie na to nie stać, a nie chcę też latać jak głupi z dwoma kluczykami do auta.
Pytanie czy jest możliwość przełożenia wkładki zamka ze strony pasażera do drzwi kierowcy?
Od strony pasażera włożyłbym wtedy zamek ze szrotu i byłoby po zawodach...

Jeśli temat był już poruszany to proszę o wyrozumiałość, ale muszę szybko uzyskać podpowiedź.
Pozdrawiam.

Skoti
25-08-10, 10:01
powinieneś bez problemu przełożyć. jak kupowałem zamienne wkładki(40zł) to nie było rozróżnienia na strone prawą i lewą. Tylko ja mam Vgen

leeon
25-08-10, 11:38
to moze bedzie podobnie, dzieki

DjHammer
25-08-10, 14:18
wkładki sa takie same zamieniasz stronami tylko wewnatrz taki metal ale to proste bo inaczej sie nie da

zeby wyjac wkładke musisz wyciagnac taki drut który blokuje wypadniecie wkładki juz nie pamietam ale chyba wyciaga sie go do dołu

rooter666
25-08-10, 15:00
Podepne się bo miałem zakładać wątek ale po co ;)
czy wkładka z klapy bagarznika w 6gen 3D bedzie pasować do drzwi ?U mnie jakiś gnojek się dobierał do zamka od strony pasażera efekt nawet klucza nie da rady wsadzić:(

leeon
26-08-10, 09:30
O, nie wpadłem na wykorzystanie wkładki z bagarznika, ciekawe czy pasuje, jutro będę u mechanika więc się dowiem.

dzeus
02-07-11, 11:55
Hej,

Podłączam się do tematu i zarazem go podbijam. Czy udało się wymienić wkładki (drzwi kierwocy <-> bagażnik)? Drugie pytanie któ&#182;e mnie nurtuje, czy można wykorzystać wkładkę ze schowka w samochodzie? Tam również pasuje nasz kluczyk ;)

Pozdrawiam,
Dzeus

pobo22
02-07-11, 12:11
można bez problemu