PDA

Zobacz pełn± wersję : Spryskiwacze



VenoRuto
09-11-06, 21:44
Witam, dzi¶ miałem przygode ze spryskiwaczami do przedniej szyby:/ jechałem sobie i wszsytko było ok, nagle zaczoł padać duzy deszcz, wpadłem w pare dziur w jezdni. Po dojechaniu do domu okazało sie ze owe spryskiwacze nie dział±j±. Sprawdziłem bezpieczniki - były dobre. Za pare godzin wsiałdem znowu w auto, na pocz±tku to samo ale po paru kilometrach spryskiwacznie sie naprawiły tzn. zaczeły działać :shock: Czy możliwe ze jaki¶ układ elektroniczny zamoczył sie ?? Czy wam sie kiedy¶ co¶ takiego zdarzyło ??

Lcfr
09-11-06, 22:20
trocze malo danych zeby cos zdiagnozowac....

działała pompka a plyn nie lecial czy nawet pompka nie dzialala?

VenoRuto
09-11-06, 22:27
Pompka nie działa, zero reakcji. Boje sie ze moze mi sie to powtorzyć jak bede gdzies w trasie :sad:

Lcfr
09-11-06, 22:33
skoro zaczęły dzialac znów "samoistnie" to szukałbym jakiegos braku styku... na silniczkach... właczniku.. gdzies "po drodze"...

Mattmax
09-11-06, 22:40
Skoro mówisz ze padał deszcz a pompki nie było słychac to ja bym najpierw zajrzał własnie w t± pompke :D mysle ze to problem z elektryk±,zasniedziałymi stykami itd...
Pompka jest po stronie prawej jak patrzysz od przodu,zdejmi koło,plastikow± osłonę(błotochron-to sie chyba tak zwie:) i ujrzysz pompke!z reszt± przy odrobinie inwencji twórzczej sobie poradzisz :) pozdrawiam

VenoRuto
09-11-06, 23:05
ok wielkie dzieki, jutro wszystko oblukam i przeczyszcze. Pozdrawiam