PDA

Zobacz pełną wersję : Woda z wydechu...:(



kolu
03-04-05, 12:57
Witam.
Jak wiecie (a moze i nie) posiadam cifa 3d 6g z 96r niedawno zakupionego.
Ostatnio zauwazylem, ze po odpaleniu , na zimnym silniku kapie mi woda z wydechu ale nie przez koncowke wydechu tylko przez tylny tlumik tak jakby na poczatku tylnego tlumika (tam gdzie jest zawijana blacha)
Temperatura na dworze okolo 13 stopni a pozniej jak pojezdzilem i sie silnik zagrzal to juz nic nie kapalo....
Sprwadzalem oczywiscie stan plynu chlodzacego i jest tyle ile bylo takze nie wiem czy mam sie bac czy moze Wy tez tak macie... :shock:
Za odpowiedz z gory dziki i pozdrawiam
Pawel

szpulek
03-04-05, 12:58
masz gazociag w cifie? pzdr

Rikoo
03-04-05, 13:02
masz gaz masz wode proste :D

Pati
03-04-05, 13:16
norma. nocą jest zimno, woda się skrapla, a jak odpalasz to jest wydmuchiwana. włóż nóż do lodówki - też się pokryje wilgocią.

badyl
03-04-05, 13:21
normalna sprawa,nawet jezeli nie ma ins.gazowej.poprostu nastepuje skraplanie gazów wylotowych,

AdamCIV
03-04-05, 13:21
Dokładnie tak. Woda się skrapla w układzie wylotowym i potem kapie przez końcówkę lub przez inne nieszczelności układu. Bez gazu też kapie.

Rikoo
03-04-05, 13:49
to fakt i potem nam rurki rdzeiweja i sie lamia :D

kolu
03-04-05, 14:25
Nie mam gazu. Tak wlasnie myslalem jak piszecie :lol:
Tylko zastanowilo mnie to ,ze nie leci przez koncowke tylko przez tlumik, to czyli sie wydalo, ze tlumik tylny do wymiany... :cry:
Dzieki za odpowiedzi
pozdr
Pawel

LIO
03-04-05, 14:35
norma. nocą jest zimno, woda się skrapla, a jak odpalasz to jest wydmuchiwana. włóż nóż do lodówki - też się pokryje wilgocią.
True,true :-)
Na hamowni, kto byl i pamieta, wylalo mi sie troszke podczas pomiaru, glównie z katalizatora.

Pati
03-04-05, 20:05
bo pająki to trzeba raz na jakiś czas przegonic ;)

rek1n
03-04-05, 21:48
woda pochodzi ze spalania wodoru , normalna sprawa, dlatego tez nasze wydechy rdzewieja tak naprawde najpierw od środka;)

Rikoo
03-04-05, 22:12
woda pochodzi ze spalania wodoru , normalna sprawa, dlatego tez nasze wydechy rdzewieja tak naprawde najpierw od środka;)

Zgadza sie takze ja bede mial w niedalekim czasie wszystko z kwasowki :D

Maro
03-04-05, 22:17
to czyli sie wydalo, ze tlumik tylny do wymiany...

Może nie koniecznie tak do wymiany . Zlokalizuj dziórke i podjedż do jakiegoś spawacza , jak tłumik nie jest jescze spróchniały to będzie sie dało zaspawać tą dziurke . :)