PDA

Zobacz pełną wersję : pali idealnie ale po zgaszeniu nie chce zagadac :(



crxmen
05-11-06, 14:31
ok a wiec tak ,sliniczek chodzi idealnie pali od kopa ,wszystko powymieniane ALE !!! jak ja zgasze i naprzyklad za minute chce odpalic to duuuuuupa zbita :( musze poczekac jakies 3-4 minuty i znowu wszystko idealnie gada,pali bez problemu a jak zgaszew to znowu to samo,nie zawsze ale 80% prob ponownego uruchomienia silnika konczy sie czekaniem. CHECK cyka wszystko w jak najlepszym porzadku,silniczek nie bierze ani miligrama oleju.
civic 94 d15b2.co to moze byc.??

bartol
05-11-06, 14:35
Stawiam na przekaznik pompy paliwa...Spruboj go przelutowac :wink:

crxmen
05-11-06, 14:58
hm ok ale przeciez go slychac !! to znaczy mam go wylutowac i spowrotem przylutowac czy jak ??

bartol
05-11-06, 15:00
hm ok ale przeciez go slychac !! to znaczy mam go wylutowac i spowrotem przylutowac czy jak ??

Moze byc zimny lut...wyciagnij go i popraw kazdy lut

-siwy-
05-11-06, 17:40
mam ten sam problem w mojej nowo kupionej hani. ten sam silnik, rok starsza.czy moglby ktos wytlumaczyc gdzie szukac tego przekaznika bo nie mam pojecia. i czy to powazna sprawa czy mozna tak troche pojezdzic, bo za jakies dwa tyg wybieram sie do mechanika na ogolny przeglad.

bartol
05-11-06, 17:45
przykrecony jest do nadwozia po stronie kierowcy przy skrzynce z bezpiecznikami takie brązowe pudeleczko... :roll:

tomekk
05-11-06, 17:57
A przy odrobinie wysiłku można na forum znaleźć dokładne informacje, gdzie i czego szukać i co zrobić, żeby było dobrze.

-siwy-
05-11-06, 19:33
dzieki. szukalem i znalazlem

Gregori2112
06-01-07, 12:52
-siwy-, Słychaj jak mozesz to daj mi namiary na tan temacik odnośnie przekaznika z góry dziekówka POZDRAWIAM :)

Lcfr
06-01-07, 14:29
Stawiam na przekaznik pompy paliwa...Spruboj go przelutowac :wink:

przekaźnik pompy paliwa miałby przypadłosc "nieodpalania" tak na ciepłym jak i zimnym silniku...zreszta łatwo to sprawdzic słuchajac czy "pyka"...




ok a wiec tak ,sliniczek chodzi idealnie pali od kopa ,wszystko powymieniane ALE !!! jak ja zgasze i naprzyklad za minute chce odpalic to duuuuuupa zbita :( musze poczekac jakies 3-4 minuty i znowu wszystko idealnie gada,pali bez problemu a jak zgaszew to znowu to samo,nie zawsze ale 80% prob ponownego uruchomienia silnika konczy sie czekaniem. CHECK cyka wszystko w jak najlepszym porzadku,silniczek nie bierze ani miligrama oleju.
civic 94 d15b2.co to moze byc.??

ja miałem kiedys takie problemy jak nawalała sonda lambda.... idealnie tak samo sie zachowywało auto...

-siwy-
07-01-07, 13:41
problem w tym ze ja jezdze angielska wersja, kiera po prawej stronie.
a wogole to nie robilem tego sam bo dalem samochod do mechaanika na serwis. on mowil ze to jakis sensor,wiecie anglik to sie za duzo nie dogadalem bo wazne bylo ze zrobil,. ale w srode jade do niego na wymiane tarcz to wezme kumpla lepszego angkiste i wypytam dokladniej. pozdrawiam.

delSol
07-01-07, 14:57
Stawiam na przekaznik pompy paliwa...Spruboj go przelutowac :wink:

przekaźnik pompy paliwa miałby przypadłosc "nieodpalania" tak na ciepłym jak i zimnym silniku...zreszta łatwo to sprawdzic słuchajac czy "pyka"...



...


Akurat bardzo czesto jest tak ze wlasnie wadliwy przekaznik pompy nie pozwala uruchomic auta na cieplo. Odczekasz troche i pali z dotyku. Przerabiane w niejednej H w domu.

Lcfr
07-01-07, 19:44
Stawiam na przekaznik pompy paliwa...Spruboj go przelutowac :wink:

przekaźnik pompy paliwa miałby przypadłosc "nieodpalania" tak na ciepłym jak i zimnym silniku...zreszta łatwo to sprawdzic słuchajac czy "pyka"...



...


Akurat bardzo czesto jest tak ze wlasnie wadliwy przekaznik pompy nie pozwala uruchomic auta na cieplo. Odczekasz troche i pali z dotyku. Przerabiane w niejednej H w domu.


no ziom ale łatwo to sprawdzic słuchajac czy "pyka"...
temat prosty...
ps. u mnie w 2 hondach miał swoeje "widzimisie" tak na zimnym jak i na cieplym silniku...

babasek
09-02-07, 17:21
ja mialem dokladnie taki sam problem i jezdzilem poki nie przestal odpalac :d , ojciec zaciagnal mnie do elektryka sam. i okazalo sie ze to cewka zaplonowa , koszt z robocizna 250zl,

Gregori2112
02-05-07, 12:32
dzieki za info pordro :) zrobiło sie ciepło i problem znikł dziwne ale prawdziwe