PDA

Zobacz pełną wersję : Mycie wnetrza (tapicerki)



Cookee
01-04-05, 12:46
Ostatnio kupilem Civica od kolesia co sprowadzil ja z Niemiec,niestety poprzedni urzytkownik poozostawil balagan w srodku znacie jakies dobre preparaty do umycia tapicerki siedzen itd..? :?

przemir
01-04-05, 13:03
jak jest syf gigant to ja bym radzil odkurzyc i wysprzatac normalnie /ciepla woda z jakims plynem do mycia ja uzywam do mycia naczyn/ i poczekaj z miesiac jak sie zrobi naprawde cieplo i masz gdzie wyjac wszystko i trzepac prac itp jak nie masz gdzie to bym oddal profesjonalista bo kasowo wyjdzie to samo ale liczy sie praca wlozona w auto :wink:

Cookee
01-04-05, 13:11
wiadomo ze zrobie to sam ale zwyklym plynem mowisz a nie ma jakis specjalnych do tych celow.. :?

kuki
01-04-05, 13:19
Ja planuje zrobic generalny porzadek w swojej zabie. Tez mam zabrudzona strasznie podloge i mysle ze w takiej kwestii plyn do mycia naczyn nie bardzo pomoze. Mysle ze potrzeba cos lepszego typu vanish.

A ja mam takie pytanko, czy sciagal ktos kiedys tapicerke z siedzen VTI bo ostatnio zauwazylem ze sa na zamkach i mozna je ladnie wyprac tylko mnie zastanawia pozniejszy montaz czy niema z tym zadnego proglemu i wszystko ladnie pasuje. Robil ktos to kiedys ??

przemir
01-04-05, 13:27
ja zwyklego plynu uzywam do czyszczenia kurzu i innych drobnych brodkow po mnie i pasazerach - napisalem przeciez


jak jest syf gigant to ja bym radzil odkurzyc i wysprzatac normalnie /ciepla woda z jakims plynem do mycia ja uzywam do mycia naczyn/ i poczekaj z miesiac jak sie zrobi naprawde cieplo i masz gdzie wyjac wszystko i trzepac prac itp ...

pranie robie robie raz zaraz po zakupie - proszek do prania jakis odplamiacz typu wanish - wyciagam wszystko do golej blachy odkurzam, trzepie, piore, wode sciagam odkurzaczem - kuracja powtarzam 2-3 razy w zaleznosci jakie "pamiatki" pozostawil poprzedni wlasciciel
pianki uzywam b rzadko - jak nie moge wyjac foteli i wykladziny bo nie moczy tak - uzywam wsio Castrola i Norauto /w zaleznosci od potrzeb/

boomer
01-04-05, 13:33
Cookee pytasz o coraz lepsze rzeczy, podjedz na stacje i bedziesz mial milion preparatow do czyszczenia wnetrza,lakierowania go,zmiany zapachu i innych czysto technicznych rzeczy.

GoorY
01-04-05, 16:36
a jakiej trzepaczki uzywacie do trzepania dywanikow jak sie zakurza ? :grin:

przemir
01-04-05, 17:21
ja trzepie reka co by a/ nie wyjsc z wprawy w trzepaniu b/ byc w bliskim kontakcie z autem

sorki za OT -ale to tak przez Prima Aprilis