PDA

Zobacz pełną wersję : zepsute ogrzewanie w civicu! pomocy



zolw84
30-10-06, 00:09
witam mam problem z moim ogrzewaniem w samochodzie! poroblem polega na tym ze spadl mi drut z tej suwnicy do regulacji ciepla i chyba przy okazji zgiol sie ten drut. ale nie jestem tego pewien na 100% bo brak mi porownanian. Moj drut jest teraz zagiety na koncu w haczyk a wczesniej jest zalamany pod kontem 90 stopni!! Probowalem go tam wyprostowac ale niema tam jak reki wlozyc i ten drut jest jakis strasznie twardy. wiec moje pytanie! Czy da sie to jakos zrobic a jak nie to gdzie jest ta cala nagrzewnica to sie do niej dostane i na zime ustawie zeby lecialo cieplo!!!:)

Raveland
30-10-06, 01:51
jezeli chcesz na szybko ustawic na cieplo to otworz maske i tam poszukaj tego drutu i przesun recznie

mozes
30-10-06, 04:58
witam mam problem z moim ogrzewaniem w samochodzie! poroblem polega na tym ze spadl mi drut z tej suwnicy do regulacji ciepla i chyba przy okazji zgiol sie ten drut. ale nie jestem tego pewien na 100% bo brak mi porownanian. Moj drut jest teraz zagiety na koncu w haczyk a wczesniej jest zalamany pod kontem 90 stopni!! Probowalem go tam wyprostowac ale niema tam jak reki wlozyc i ten drut jest jakis strasznie twardy. wiec moje pytanie! Czy da sie to jakos zrobic a jak nie to gdzie jest ta cala nagrzewnica to sie do niej dostane i na zime ustawie zeby lecialo cieplo!!!:)
Zanurkuj pod schowek i za konsolą środkową zest taki wichajster na którym załozony jest ten nieszczęsny drut od regulacji nagrzewnicy. Jak nie możesz założyc tego drucika to możesz ręcznie sobie przesunąć ten cypek i po kłopocie. Nie ma w tym żadnj filozofii.

zolw84
30-10-06, 21:31
filozofia jest! bo trzeba bylo wiedziec gdzie ten drut idzie pod deske!! ale wielkie dzieki za odpowiedzi!!! moze sie uda!!

mozes
30-10-06, 21:39
http://img244.imageshack.us/my.php?image=nagrzewnicazt8.jpg
Tak jest w moim V genie

Lcfr
30-10-06, 22:21
http://img244.imageshack.us/my.php?image=nagrzewnicazt8.jpg
Tak jest w moim V genie

i tak jest chyba w wiekszosci..
zdejmi wiec ten drut z tego zaczepu na fotce
zdejmi tez z drugiej strony
wyjmmmmmnijj
wyprostuj (kombinerki włape i da rade)
i złóż do kupy...
i bedzie ciepłość...

zolw84
30-10-06, 23:55
Wielkie dzieki za fotke bardzo mi pomoze! bede walczyl z tym w niedziele. Mam nadzieje ze do tego czasu nie zamarzne!!:)

the_havran
02-11-06, 23:31
Moj drut jest teraz zagiety na koncu w haczyk...
...ale niema tam jak reki wlozyc i ten drut jest jakis strasznie twardy.




Hej człowieku dzieci to czytają, nie pisz tu takich tekstów :lol: :lol: :lol:

mclimak
03-11-06, 02:11
omg :twisted: