PDA

Zobacz pełną wersję : czy moja Civic Coupe posiada poduszke powietrzną.... ;|



Deiv1990
26-07-10, 14:24
zakupilem civica coupe rocznik 95 i mam kierownice sportowa.... niby na tablicy kolo zegarow jest kontrolka srs ale sie nie swieci tylko pod slonce widac ze jest na niej napis srs.... czy jesli nie mam poduszki pasazera to i napewno nie mam u kierowcy ? jak to sprawdzic bo chcialbym zakupic oryginalna kiere z poduszka ale nie wiem czy wogole poduszki posiadam...

dR.LasCa
26-07-10, 14:29
jeśli pasażera jest to kierowcy też

Nemereth
26-07-10, 14:35
Zobacz pod deska rozdzielcza czy masz wtyczke do zegarow wpieta, sprawdz czy masz komp poduch i jesli posiadasz to czy nie jest odlaczony :)

ygor
26-07-10, 14:41
wydaje mi sie ze widzialem ostatnio u kogos jedna poduszke w jajku a naszych hondach ale glowy nie dam.

moze byc kilka opcji - wymiana zegarow , wymiana calej deski po dzwonie i takie tam. najprosciej chyba sprawdzic czy jest instalacja w ogole od srs - Instalacje od srs sa oznaczone mocno zoltym kolorem - wtyczki sa zolte , a kabelki w zoltych peszlach - np. powinna być wtyczka przy zegarach (w tym wypadku może być wypieta , bądź wyjeta zaroweczka od kontrolki) oraz wtyczka przy kierownicy gdziesi przy schowku (jezeli byly dwie poduchy). jezeli cos takiego znajdziesz to znaczy ze auto poduchy mialo

Deiv1990
26-07-10, 16:00
dzieki wszystkim :) bez was tacy jak ja (narazie) zieloni w tych sprwach zgineli bymarnie głowiąc sie nad takimi sprawami :)