PDA

Zobacz pełną wersję : Nie działa klimatyzacja w civiku 2.0 td mb7



fasteer
29-10-06, 18:48
Mam civica 2.0 td mb7 i nie działa mi klima podobno caly agregat:/ i teraz przez to nie wiem czy do diesla jest taka sama klima jak do benzyniaka? gdzie moge kupic czesci? ile kosztuje nabicie? jesli ktos wie niech sie odezwie:)

Gruszka
29-10-06, 19:19
Witaj Wojtek,

Niedawno podawalem linka do nowego manuala dla 5D/Aero, obejmujacego m.in. silniki diesla (20T2R/N). Sprawdz sobie w nim czy sa jakies roznice jesli chodzi o klimatyzacje. Podejrzewam, ze niestety uklady sa inne.

Jesli chodzi o czesci, to szukalbym raczej firm oferujacych uzywki z Roverow. Mysle, ze nie bedziesz mial klopotow z ich znalezieniem.

Pozdrawiam,
Gruszka

PS. Kto sprawdzal Ci klime?

fasteer
29-10-06, 19:27
koles w serwisie autobusów neoplan mieli tam dobry sprzecior ale nie pamietam co dokladnie powiedział wiem ze caly agregat niby czy tam jaka połoś do wymiany bo cos skrzywione niby jakas tam os czy polos.. nie wiesz czy mozna to moze wymienic bo caly agregat bedzie kosztował od k-wy $;/ jak sadzisz?

Gruszka
29-10-06, 20:15
Mysle, ze najlepiej zrobisz jak udasz sie do specow od klimy gdzies w twojej okolicy. Moze po prostu nie ma czynnika w ukladzie.