PDA

Zobacz pełną wersję : doprowadzenie zimnego powietrza do parowy



ligen
18-07-10, 13:01
siema
w przyszlym tygodniu bede zakladal parowe do swojego jajka d16z6 i mam pytanie odnosnie doprowadzenia zimnego powietrza do stozka. wiem zetam gdzie sa boczne wloty najlepiej jest rure w zderzak wsadzic i doprowadzic ja do samego stozka tylko tu pojawia sie problem zwacy sie FOGAMI. wlasnie takie posiadam i wlot w zderzaku jest nimi zasloniety. maci moze jakis pomysl na pociagniecie dolotu powietrza do stozka z innego miejsca oczywiscie bez wycinania dziur w zderzaku itp heheh.
pozdro

FrISs
18-07-10, 13:40
Spytaj sie Magiq'a jak problem rozwiazal, natomiast ja osoboscie tez nad tym myslalem i zrobilem to tak: kupilem 1 metrowa rure ta taka srerbrna falowana do kominkow. Rura wychodzi z miejsca puchy filtra, idzie w dol po nadkolu, nastepnie oslona plastikowa silnika idzie w miejsce klimy, tzn zaslepki klimy w ktorej zrobilem dziure i przykleilem to na silikon na wysoskosci wlotu powietrza w zderzaku. Sama rure pozaczepialem w noektrych meijscach do karoserii za pomoca dlugich paskow zaciskowych. No i tryzma sie tak pol roku.. Gorzje jak masz klime...