PDA

Zobacz pełną wersję : które tarcze hamulcowe polecacie?



sajmon1100
24-10-06, 23:53
otóż znajomemu sie wysypały tarcze i chce kupić cos z tańszej półki - tzn : czy jezdził ktoś na tarczach Lucas bądź Delphi ? a moze jakieś inne ? co polecacie? oprócz brembo bo to g.......

woytaz
25-10-06, 00:40
no ja wlasnie polecam BREMBO...
nie wiem czemu mowisz o nich g...o, no ale to Twoje zdanie

sajmon1100
25-10-06, 00:46
no ja wlasnie polecam BREMBO...
nie wiem czemu mowisz o nich g...o, no ale to Twoje zdanie no mówie g...o bo je sam mam i biją od początku i wiem ze wiele userów tez ma z nimi problemy

TeeS1975
25-10-06, 00:51
ATE ja mam i spisują się bez zarzutu

prz3mo
25-10-06, 01:19
no mówie g...o bo je sam mam i biją od początku i wiem ze wiele userów tez ma z nimi problemy

Masz nacinane? Czy zwykłe? Ja te drugie, dotychczas przejechalem 1000km od ich zalozenia, bicia brak :)

Furious
25-10-06, 08:46
no mówie g...o bo je sam mam i biją od początku i wiem ze wiele userów tez ma z nimi problemy

Masz nacinane? Czy zwykłe? Ja te drugie, dotychczas przejechalem 1000km od ich zalozenia, bicia brak :)

ehehee :D sajmon ma HomeMade nawiercane :D

bency
25-10-06, 09:33
ja mam tarcze i klocki delphi juz chyba ze 2 latka. moga być. hamują ok, tylko deczko popiskują. do normalnego użytkowania się nadają.
pzdr
Bency

california
25-10-06, 10:10
A ja też polecam Brembosy. Ostatnio założyłem Brembo S i jestem zadowolony.

Jak komuś biły od początku, to może krzywo założył :)

otis
25-10-06, 12:33
Witam!
Ja parę dni temu założyłem komplet tarcze+klocki LUCAS. Przejechałem na razie ponad 300km i nie nażekam. Hamują coraz skuteczniej (docierają się), nic nie bije i nie piszczy. Hamują cicho i równiuteńko.

LIO
25-10-06, 15:59
no mówie g...o bo je sam mam i biją od początku i wiem ze wiele userów tez ma z nimi problemy

za bicie odpowiedzialne sa twoje klocki, badz tyl

kazdy pisze te gówniane opinie o brembo, a nic sie z nimi nie dzieje

jak szukasz cos z dolnej pólki to nic lepszego od nich nie znajdziesz

Lcfr
25-10-06, 16:10
ATE ja mam i spisują się bez zarzutu

i ja tez je polece... dokładnie model POWERDISC..

no i pozytywne mam odczucia po zwykłych BREMBO....






ps. kazde tarcze mozna zajeździc....

sajmon1100
25-10-06, 19:35
no mówie g...o bo je sam mam i biją od początku i wiem ze wiele userów tez ma z nimi problemy

za bicie odpowiedzialne sa twoje klocki, badz tyl

kazdy pisze te gówniane opinie o brembo, a nic sie z nimi nie dzieje

jak szukasz cos z dolnej pólki to nic lepszego od nich nie znajdziesz
nie ja szukam tylko kumpel - moje brembo biły od początku - po nawierceniu troche sie uspokoiło hihi ,ale ja tam juz brembo niechce

[ Dodano: Czw 26 Paź, 2006 ]
więc tak zamówiłem tarcze ATM MIKODA- nacinane i nawiercane - cena za komplet 207 zł z przesyłką :) oczywiscie za 2 sztuki