PDA

Zobacz pełną wersję : Honda Civic Coupe Si 99'-00'



schnazzy
24-10-06, 18:58
Witam tak jak w temacie potrzebuje wszystkich niezbednych informacji o tym samochodziku. Poniewaz zamiezam sciagnac to autko ze stanow za okolo 30 000zł. Wszystkie komentarze pomoga mi podjac decyzje. Pozdro.

kosiniak
24-10-06, 19:24
jets taka opcja szukaj

LIO
24-10-06, 20:14
http://hondapl.org/testy/civicsi/civicsi.html

schnazzy
24-10-06, 20:17
jets taka opcja szukaj

To zes sie wysliłes!!! Moze poprostu potrzebuje sie kogos poradzic, Kto ma takie autko i mogłby napisac cos od siebie.

LIO
24-10-06, 20:23
znana jedna albo dwie w Polsce
zadna z tych osób nie jest na trym forum, a przynajmniej sie nie wychyla
jedna z tych coupe jest lub byla na sprzedaz ostatnio (Minsk Mazowiecki)

schnazzy
24-10-06, 20:33
znana jedna albo dwie w Polsce
zadna z tych osób nie jest na trym forum, a przynajmniej sie nie wychyla
jedna z tych coupe jest lub byla na sprzedaz ostatnio (Minsk Mazowiecki)

Była ale nie wiem czy widziles ANTYopis. Niby bez wypadkowa?!? A miala cofniete podłuznice hehe. Gosciu sie tłumaczyl ze ponoc w psa udezył !?! A szpache "jak by ja ktos lewa noga nakładał". Zdazyła popekac na błotniku i na masce. Wiec to auto do jakiej kolwiek jazdy sie juz raczej nie nadawalo. Sam osobiscie tego auta nie ogladalem. Ale za te pienadze to powinienem sprowadzic ze wszystkimi niezbednymi oplatami.

LIO
24-10-06, 20:48
a ja wcale do zakupu tego auta nie namawiam, bo czytalem co z nim bylo nie tak. Sam mialem jechac z kims kto chcial je kupic, ale po opisie podziekowalismy.

Wymienilem tylko ze jest to unikat i sa to jedyne znane egzemplarze w kraju, zatem nie ma co liczyc na opinie uzytkowników tych aut. Civic posiada silnik B16A2, a był on montowany w wielu innych civicach. Nadwozie to coupe i takich uzytkowników masz tez sporo. Civic jak civic, nie ma czego szukac specjalnie. W polaczeniu to ciekawe nadwozie i silnik i jest to rarytas.

kosiniak
25-10-06, 14:17
To zes sie wysliłes!!!
no tak samo jak ty nie uwazasz?? nie zrobiles nic w tym kierunku by najpier poszukac a pozniej pytac!!

murgrabia
25-10-06, 15:00
http://moto.allegro.pl/item134753339_civic_coupe_dohc_vtec_160km_rarytas_ .html
po co jechac do stanów??!!

LIO
25-10-06, 15:52
po to ze to nie oryginal

Rikoo
25-10-06, 15:57
po to ze to nie oryginal

moze nie ale wyglada jak orginal :mrgreen:

schnazzy
25-10-06, 18:54
po to ze to nie oryginal

moze nie ale wyglada jak orginal :mrgreen:

Gdyby to byl orginal to moze bym sie nad tym autkiem zastanowil. Tak dla porownania>>> mozna miec buty Adidas'a lub Obibas'a. Prawie robi wielka roznice.

E57
25-10-06, 19:02
mysle ze miedzy coupe ARTX'a i orginalną Si jest mniejsza roznica niz miedzy butami firmy Adidas i Obidas :? mając na mysli jakość produktu i inne walory :wink:

schnazzy
26-10-06, 00:37
mysle ze miedzy coupe ARTX'a i orginalną Si jest mniejsza roznica niz miedzy butami firmy Adidas i Obidas :? mając na mysli jakość produktu i inne walory :wink:

Koniec dyskusji. Potrzebuje konkretow. Czekam na wasze opine odnosnie tego autka :)