PDA

Zobacz pełną wersję : mts technik



woz1938
05-07-10, 16:51
http://allegro.pl/item1096071429_mts_technik_zawieszenie_gwintowane_ gwint_civic_crx.html

co myslicie o tym gwincie? moze byc na poczatek?

jerzynew
05-07-10, 18:08
podłącze sie pod temat. co polecacie do sedana eg8
cel- dobra przyczepność na zakrętach w terenach górzystych
oczekiwania- zadowolenie i niska cena :)

czy tez moze lepiej kupic bilsteina jakies gazowe albo sachs

woz1938
05-07-10, 18:36
niskie ceny to tylko w biedronce...dac 1000zl za gwint to i tak taniocha.
zrobilem temat zeby ktos sie wypowiedzial? jak sie na tym jedzi? czy warto
i tez mam eg8;)

Budziniak
05-07-10, 18:45
http://www.civicklub.pl/fi/__vbb/showthread.php?t=36250 Dużo już napisali na temat tych zawieszeń. Kup dobre springi i do tego amory o skróconym skoku. też się napaliłem na ten tani zestaw ale przeczytałem sporą część tego tematu z linku i dałem Sobie spokój.

Tu masz taki zestaw ale Przyjaciel podrzucił mi kiedyś link do tych amorów i za sztukę chcieli 250 zł

http://garazraceteam.pl/sklep/product_info.php?products_id=1688

AdiEJ2
05-07-10, 19:28
odradzam MTS mialem sprezyny i do bani jak pojezdzilem tydzien i je wyjeba.... wiec odradzam

jerzynew
05-07-10, 19:31
niska cena w sensie ekonomicznym
po co placic 3 tysiace za amortyzatory jesli za 1500kupie takie same jakosciowo

te amortyzatory koni itd, sa gwintowane gazowe czy olejowe?

Budziniak
05-07-10, 19:35
po co placic 3 tysiace za amortyzatory a po to aby po jakimś okresie czasu nadal był z tego zakupu zadowolony. Koni to gazówki ale każda gazówka ma w sobie olej czyli gazowo-olejowy.
Nie przesadzaj z tą ceną bo zestaw KONI to wydatek 1600 zł a lepiej wydać ciut więcej niż potem szukać łosia który odkupi ten gwint. Zakup produktów koni możesz rozbić Sobie na poszczególne elementy. Jednego miesiąca kupić springi a w kolejne amory tył i dalej przód.

jerzynew
05-07-10, 21:26
:confused: czyżby pojęcie ekonomicznosci było nieznane? może powinienem użyć logistyki,
minimum kosztów i nakładu zyskując najlepszy efekt koncowy. z tego co Budziniak napisał wyżej takim produktem jest Koni.
nalpsze prowadzenie Hondziaka,dobra jakość +wytrzymałość w stosunkowo odpowiedniej cenie. O MTS już przeczytałem złe opinie na temat wytrzymałości nie tylko w tym temacie
zauważyłem że temat jest w złym dziale.

woz1938
06-07-10, 06:07
zaraz poczytam na temat tych zestawow.No jednak dobrze ze zrobilem ten temat bo bylem gotow to brac a fakt ze najpierw moge kupic amorki koni a na next miesiac sprinigi koni.A co sadzicie o springach eibacha + amor koni?

pobo22
06-07-10, 08:02
czyżby pojęcie ekonomicznosci było nieznane? < - kup mts jedź w góry i Twoje "minimum kosztów i nakładu zyskując najlepszy efekt koncowy <- będziesz jeździć rowerem albo autobusem bo coś się złego stanie, mts jest hmm w sumie nie wiem dla kogo dołóż do tego i kup koni albo agx i sprężyny obniżające BEZPIECZEŃSTWA NIE PRZEKŁADAJ NA PLN'y

pozdro

woz1938
06-07-10, 23:57
przekonaliscie mnie;)
a pytanie?
moge kupic eibachy sprezyny ? i pozniej amorka koni? czy lepiej caly gwint koni? moge kupic najpierw sprezyny a pozniej amorki?czy koniecznie musi to byc zestaw?

Budziniak
07-07-10, 00:02
Eibach, H&R, Weitec lub Koni to takie główne firmy które są polecane. Kup jakieś springi i zamontuj na seryjny amor a z czasem zmienisz Sobie na takie o krótkim skoku. Jakie obniżenie chcesz u Siebie ?

kenny
07-07-10, 00:40
Ile można o tych MTSach???