PDA

Zobacz pełną wersję : Kolektor dolotowy D16Z9 --> D14A4



amstaffff
21-10-06, 18:42
A wiec tak zrobiłem sobie taki mały swapik, wszystko chodzi jak należy ale jest małe ale. Nie moge podłączyc silnika krokowego, co za tym idzie obroty 0 i palacy sie chek engine.
Zmiana wtyczek nie pasuje bo z mojej wiazki wychodza 3 przewody, a wtyczka z d16z9 jest na dwa :x . Ma ktos jakiego pomysly, bo im zimniej tym bardziej mi gasnie. Moze podpasuje krokowy z d16y8?

Furious
21-10-06, 19:09
krokowy z kazdej 6generacji powinien byc ok

amstaffff
21-10-06, 19:24
tylko zeby pasowal do kolektora d16z9 i mial wtyczke na 3 przewody. Np od d15z6 nie podchodzi.

rem36
21-10-06, 22:01
trzeba zmienic piny w kompie rzeby dzialal i odpowiednio podlaczyc :) albo urzyc starej przepustnicy z sliniczkiem...

pozatym kolektor z z6 do 1,4 jest troche przy duzy...

Sławko
23-10-06, 20:08
A mógłby ktoś sprawdzić ile przewodów idzie do wtyczki od krokowego w silniku d16y8


krokowy z kazdej 6generacji powinien byc ok
ale nie bedzie pasował krokowy pod kolektor ssący d16z9


albo urzyc starej przepustnicy z sliniczkiem...
tyle że tam jest pionowa przepustnica :x


pozatym kolektor z z6 do 1,4 jest troche przy duzy...
dlaczego :?:

rem36
23-10-06, 20:35
tyle że tam jest pionowa przepustnica

tak wiem... jezdzilem tak ponad pol roku, wszytko bez najmniejszych problemow...


A mógłby ktoś sprawdzić ile przewodów idzie do wtyczki od krokowego w silniku d16y8

1,4 i d16y7 3przewody, reszta 6gen 2 przewody.


dlaczego

bo ma kanaly sporo wieksze niz te w glowicy, beda dawac max moment za wysokoprzy tej pojemnosci, jakis przyrost pewnie bedzie w mocy na samej gorze ale wydaje mi sie ze cos troche mniejszego bedzie lepsze, jak ktos ma checi to niech wklada i sprawdza jak jest naprawde ;)

Sławko
23-10-06, 21:45
albo urzyc starej przepustnicy z sliniczkiem...
a tak wogóle, to silniczek nie jest przy kolektorze :?:


jak ktos ma checi to niech wklada i sprawdza jak jest naprawde n

no właśnie to zrobiliśmy i jest naprawdę odlotowo, tylko te wolne obroty :x

amstaffff
24-10-06, 23:09
trzeba zmienic piny w kompie rzeby dzialal i odpowiednio podlaczyc
Ktore piny i jak podlaczyc?