PDA

Zobacz pełną wersję : Plastikowe nadkola do 3D VIgen?



Cheeroki
20-10-06, 22:33
Wystepują w dobrych wersjach takie? albo moze jakies firmy to produkują bo wiem ze sa takie ktore sie tym trudnia tylko niewiem gdzie ich szukac. Poruszam temat bo zauwazylem ze tylne ranty maja na sobie gumowa uszczelke pod ktora rdza ma idealne klimaty do rozwoju i nie jest to najszcześliwsze rozwiazanie...idzie zima i nie chcialbym zeby byla to ostatnia ktora przejezdza ta hondką;) jeśli ktoś coś słyszał lub wie to proszę o pomoc;)

gryzmo
21-10-06, 00:16
Ja kupiłem takie na giełdzie.Trzeba było trochę podocinać ale wyszło nawet dobrze.Ale był już tu temat o tylnych nadkolach i niektórzy odradzają ze względu że nazbiera się tam syfu i będzie to wszystko gniło jeszcze bardziej.Twój wybór-radzą dobrze zakonserwować i tyle.Ale ja nie ściągam,zobacze jak się sprawdzą a konserwacje i tak zrobiłem.Jeśli dobrze pamiętam zapłaciłem chyba 60zł/komplet.

agent_lol
21-10-06, 00:39
nadkola na giełgdzie , ale przed zamontowaniem wez bixeksem pociąg całe nadkola - będzie pewnie i tanio :) - nadkola serio są dobre o ile je ładni e zamontujesz żeby syf nie siadał między nadkolani a rantami a przy tanich odlewach to problen :)

Raveland
21-10-06, 06:46
zamiast wydawac kase na nadkola lepiej zabezpieczyc jakims bitumem samemu( powtarzac oczywiscie to co roku)
sznase ze sie zacznie jakies ognisko rdzy znacznie spadna niz jakbys mial zalozycsame nadkola
ja wlasnei sam zabitumowalem i mam nadzije ze do 15 roku nie bede musial nic robic u blacharza

Cheeroki
21-10-06, 13:36
problem w tym ze blotnik okazal sie byc klepany i spieprzony przy naprawianiu. ogniska korozji juz siedza i teraz oczywiscie oprocz wyczyszczenia zabezpieczenia itp mysle nad nadkolami zeby jeszcze dodatkowo nie dostawały...a auto bedzie mialo nowke lakier i troche szkoda by bylo po zimie zobaczyc juz purchle:( Ale dzieki za odpowiedz, info uzyskalem temat mozna zamknac chyba ze ktos ma jeszcze jakis problem podobny. pozdro

Kuba007
21-10-06, 14:05
jak chcesz klasc nowy lakier to wspawaja reperaturke tego blotnika, zakonserwuj i bedzie git.

Cheeroki
21-10-06, 18:02
jeszcze mi powiedzcie te nadkola o ktorych pisaliscie to sa do civickow? czy od jakiegos innego auta dopasowywaliscie?