PDA

Zobacz pełną wersję : halogieny przeciwmigielne VI gen



szalo
18-10-06, 08:55
Witam mam pytanie czy ktos podlanczal halogieny do civica,interesuje mnie instalacjia,gdzie sie znajduja kostki pod maska,itp
pozdrawiam

Rikoo
18-10-06, 09:02
u mnie w VI po lifcie kostka znajdowala sie kolo zbiorniczka spryskiwaczy jak chcesz pozniej zrobie ci jej fote

50m
18-10-06, 09:53
Kostka u mnie jest przypieta do przewodow od refelktorow.Swja droga tez mam pytanie, poniewaz trudno jest dostac oryginalne halogeny do modelu przed liftem( wygladaja one kozacko) czy ktos wmontowal jakies inne , owalne, prostokatne..i jak to wyglada..ma ktos fotke? czy moze jednak odpuscic i szukac gdzies oryginalnych

Rikoo
18-10-06, 11:05
przed liftem ma Toms

http://img87.imageshack.us/img87/1412/1resize5nt.jpg


zapytaj moze zalatwi 8)

50m
18-10-06, 12:38
Szczerze mowiac kiedys szukalem ich jednak bezskutecznie i poddalem sie..ewentualnie moze wzucic tam halogeny podobne od innego auta..ktore jednak nie beda szpecily hanki, ale jakie?

Rikoo
18-10-06, 13:00
www.ebay.com tam sa na 100% wystarczy poszukac

szalo
18-10-06, 14:22
ok.w takim razie jutro zdejmuje zderzaczek i bede kombinowal z podlaczeniem. Ja ostatnio zamontowalem halogienki ale nie zwracalem uwagi na kostki gdzie sa,Ja zamontowalem uniwersalne halogieny i wygladaja ok
korde nie moge zalonczyc fotek tak to bym pokazal jak to wyglada :grin:

50m
18-10-06, 18:59
Z checia zobacze te twoje uniwersalne halogenki, jesli wygladaja kozacko to czemu nie bede wdzieczny jesli przeslesz mi na maile jak teraz autko wyglada ,adres: 50m@gazeta.pl z gory dziekuje:)

Dzieki za podpowiedz, wiem ze na ebayu sa ale nie mam konta tam i problem z oczekiwaniem na przesylke..ciekawe ile, no ale jesli nie bedzie innych to pewnie kupie tam.

Rastha
18-10-06, 19:25
Ja załozylem prostokatne od Jacky Auto Sport, zaplacilem 70 zł, podlaczylem pod włacznik of tylnych przeciwmigielnych zmieniajac rozniez bezpiecznik na 10A, postaram sie jutro zrobic foto to zapodam.

szalo
18-10-06, 19:31
ja nie stety nie moge zalaczyc zdjecia,bo cos nie gra.Ale podaje link i tam sa fotki mojej hani i halogienikow :grin:
http://galeria.h3m.pl/main.php?g2_itemId=9830

Lipek
18-10-06, 19:34
Ja w 5gen mam uniwersalne soczewki, zdjąlem zderzak i ladnie dopasowalem. Wlacznik akurat u mnie pasowal w zaslepke ten sam co wlacza tyne swiatlo przeciwmgielne-zalatwilem sobie taki z rozbitka i jest jak oryginal ;-)

szalo
18-10-06, 19:42
No ja tez akurat kupilem na allegro wylacznik przeciwmigielny od civica z rozbitki i jest jak orginal:) :grin:

50m
18-10-06, 19:46
Ok Rastha to czekam na fotki, te z linku ktore podal kolega to jak rozumiem halogenki takie "wąskie prostokąty" a ja sie uparłem na cos wiekszego zblizonego do oryginalu..ok czekam na dalsze pomysły:) Zrobilo sie cimeno wieczorami wiec halogenki naprawde sie przydadza..tym bardziej ze ja niestety musze jezdzic drogami gdzie oswietlenia nie uswiadczysz..chyba ze gwiazdy:)

[ Dodano: Pią 20 Paź, 2006 ]
No i jak tam fotki? ktos wysle

Dealer
26-10-06, 00:47
panowie a jak podlaczyc takie halogeny w 6g.?? :?

[ Dodano: Czw 02 Lis, 2006 11:46 pm ]
napisze mi ktos czy sa juz jakies kostki przekazniki czy trzeba wszystko kupic?