Zaloguj się

Zobacz pełną wersję : Jakie halogeny



logster
20-06-10, 14:57
witam,
mam problem a mianowicie ostanio zakupiłem zderzak do mojej hondy, bo stary uległ uszkodzeniu i w nowym mam miejsca na halogeny. Właśnie z tym mam problem bo chcialbym założyć jakies ale nie koniecznie musza to byc orignalne hondowskie. Myślałem czy by to nie mogly byc halogeny od laguny II ale nie wiem czy bedzie to dobrze wygladac. Moze ktos juz mial taki problem i ma jakas propozycje jakie mozna wsadzic zeby nie zepsuc wygladu auta :)

pablo12
20-06-10, 17:12
Tylko hondowskie!!! Do takiego granatu pasują żółte fogi, longer będzie miał za niedługo w dobrej cenie z usa

logster
21-06-10, 10:42
No ale uwazam ze nie mozna sie nastawiac tylko na czesci seryjne, poniewaz czesci z innych modeli moga dac bardzo dobre wyniki.

xandu
21-06-10, 11:43
moim zdaniem tez zółte fogi beda najlepiej pasowały, w sumie to sie pytasz, a juz w zasadzie zdecydowałes ;p

logster
21-06-10, 12:05
nie zdecydowac jeszcze nie zdecydowalem, bo wlasnie mam dylemat jak to zrobic i dlatego pisze na forum. Tak wiec kieruje pytanie do forumowiczow czy wszyscy montujecie do ej9 orginalne fogi ? jezeli nie to jakie inne beda dobrze pasowaly :)

pwl
21-06-10, 12:08
Może nie oryginalne, ale na ich wzór ;)

Skoti
21-06-10, 14:21
Oryginalne fogi to zadkosc i większość wkłada ebayowe
robione na wzór oryginału. Mało kto chce sie bawić w przerabianie fogów z innego auta gdyż trzeba modzic zderzak i kombinować z przyciskiem a tak sie ma plug & play

logster
21-06-10, 14:29
no dobra ale jak patrzylem na allegro koszt takich na wzor to 350 zl. A mi potrzebne sa jedynie halogeny i przycisk bo instalacje zrobi mi ojciec dziewczyny bo jest elektrykiem

Skoti
21-06-10, 21:43
instalacja to pryszcz. ja nie jestem i jestem wstanieja zrobic bo to nic skomplikowane wliczajac w to samo podswietlenie przycisku oraz instalacja na przekazniku.

jesli dorwiesz halogeny z innego auta to pewnie wiazka tez bedzie, pojawia się tylko problem ze spasowaniem halogenów jak i przycisku

logster
21-06-10, 22:45
no wlasnie i dlatego pytam czy ktos moze juz cos takiego robil i mi powie jakie najlepiej wsadzic :D ale skoro nikt sie nie zglasza bede musial polowac na jakies tansze fogi niz 350 zl :)

Skoti
22-06-10, 10:24
szukaj w dziale giełda może wychaczysz urzywki za 200zł